Apartmanlar Çöplüğünde Bir Macera

Merhaba Selçuk Gökhan:slightly_smiling_face:

Öncelikle çok teşekkür ederim, okuduktan sonra, bir de üstüne bir şeyler yazdığın için.
Evet yazıyı neredeyse bilinç akışıyla yazdım bile diyebilirim. Bazı şeylerin tam olarak bir karşılığı yok. Ya da benim zihnimde tanıdık kavramlar olduğu için, ben başka birine yabancı gelebileceğini düşünemedim. Mesela yanardağ olayını, şöyle düşünmüşüm ( şu an yazarken fark ediyorum :slight_smile: Yanardağından lav çıkar, lav canlıları eritir. O zaman yanardağ kötüdür. Yapıştır merkeze yanardağını :smile: Dediğin gibi tamamen metaforik aslında.
Dediklerinin çoğuna katılıyorum. Tam olarak bittiğini de söyleyemem öykünün. En azından böyle bir diyarın kurallarını belirlediğimi söyleyemem. Fazlasıyla açık. Bu nedir, neden oldu gibi sorular sorulduğunda, öyküyü hemencecik terk etmek de olası sanırsam.
Bu arada ben kısa şeyler yazmayı pek de beceremiyorum. Bu öyküleri yazarken de biraz antreman gözüyle bakıyorum. Öykü yazmak cidden oldukça zormuş :smiley:

Tekrar teşekkür ederim, değer verip eleştiri yazdığın için. Ben de okuyacağım senin öykülerini.