Aynadaki Yolcular - Son

Merhaba Gaye Hanım.

Öykünüzü okuyup bitirdiğimde, biraz da üç aydır burada olmamın verdiği acemilikten dolayı, bu öykünün serinin ikinci öyküsü olduğunu fark edebildim. Sonra ilk öyküye dönüp okudum ve tekrar ikinciyi okudum.
Gün içinde ne zahmetlere giriştim. Bu da öykünüzün hakettiği değeri gösterir nitelikte kendimce :slight_smile:

Öykünün sonunda Toprak’ın yaptığı seçim bence en güzeliydi. Bu dünyayı yiyip bitirmişiz zaten, bırakalım bari insanın olmadığı paralelindekiler huzur bulsun.

Yazdıklarınızdan hayvansever olduğunuzu çıkarmak çok zor değil. Ben 16 gündür et yemiyorum. Uzun zamandır aklımı kurcalayan bir meseleydi bu. Kendimi vejetaryen ya da vegan olarak etiketlemiyorum ama etsiz yaşayabilir miyim bi deneyeceğim. Çok severdim kendisini. Abartıldığı kadar da zor geçmiyor bu süreç. Neyse konudan sapmayayım ben :slight_smile:

Öykü serinizi keyifle okudum. Bir solukta okuduğumu söyleyemem fakat bu bir eleştiri değil, hayat koşuşturmamla ilgili bir durumdu :slight_smile: Kaleminize sağlık. Tekrar görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın.

1 Beğeni