Çınla Sonsuz Kere

Merhaba @zencefilos

Tarzın kendine has ve bir yandan da çok umursamaz. Bu benim çok taktir ettiğim bir şey. Herkesin benimsediği çok anlaşılsın, süper anlaşılsın, herkes anlasın mantığını kırdığın için seni tebrik ediyorum. Genelde okunma kaygısı ile böyle düşünenler çok oluyor. Ama sen zaten okunacağını biliyorsun galiba ve bu yüzden tamamen kendin için yazıyorsun. Bunun için tebrik ve teşekkür. :+1:

Öyküye gelirsek,
Okuduğum iki öykünü de çok gerçekçi rüyalara benzettim ben. Bir şeyin etkisinde kalıp bütün gece boğuştugumuz, uyanınca da gerçek gibiydi dediğimiz bir öykü okudum yine. Tabii bir öyküde her şeyi anlamamıza, anlamlandırmamıza gerek yok. Bir mesaj taşımasına, anlaşılma kaygısı gütmesine de gerek yok. Ama benim bir öyküden beklentim bana ne kattığıdır. Senin öykünde okuyan ve yorumlayan birçok arkadaş gibi pek bir şey anlamadım, zaten bir anlam ifade etsin ya da anlaşılsın diye yazılamamıştı bence. Daha ziyade içsel bir yolculuktu. Ben de bu yolculukta sana eşlik etmekten hoşnut oldum. Meraklandım, ilham aldım. :+1:

Kalemine sağlık. Görüşmek üzere. :pray:

Ek: Bu arada sen dememde bir sakınca yoktur umarım. :sweat_smile:

1 Beğeni