Dört Yüz

Ya seni de Gaye’yi de zamansızlıktan yazamayanları da çok iyi anlıyorum. Mahçup olacak hiç bir şey yok. Ben sizler kadar eski değilim ama benim bile nerdeyse 1 yıl olmuş buralarda olalı. Değişim rüzgarlarını ben bile bu seçkide hissettim ve ne yalan söyleyim içimden “belki kenara çekilme zamanıdır” diye bile geçirdim. Ama burayı seviyorum. Bu yüzden de zamanım ve koşullarım ele verdiği sürece, her ne kadar yazdıklarım genç kuşak tarafından, sıkıcı-anlamsız- hitap etmeyen sınıfında sayılma riskiyle karşı karşıya olsa da, yazmaya ben anti olmaya devam edeceğim gibi gözüküyor :slightly_smiling_face: Hal böyle olunca da buralara ilk düştüğümde karşılaştığım kalemleri ister istemez arar oluyorum :slight_smile:
Yani kıssadan hisse önümüzdeki seçkilerde yoklama listesi almak en doğru karar :))

Bu arada hem yazmayı bilmiyorsun hem de sistemi suçluyorsun, işte tipik halk! :)) Şakam şaka. Senin yazamadığını hiç düşünmedim ama dediğim gibi kafan kağıda geçmiş gerçekten. Piramitten bahsetmeden yapı oluşturma fikrini çok tuttum. Sen bunu yapabilecek yetenektesin.
Önümüzdeki seçkilerde görüşmek dileğiyle- umarım :crossed_fingers:

3 Beğeni