Dört Yüz

@MuratBarisSari Selam,

Çok beğendim ben bu öyküyü. Bilgi yüklü, çok başarılı diyaloglar yazmışsın. Özellikle Blade Runner’ın prodüksiyon kısımlarına ba-yıl-dım. Tebrik ederim. Çok güzel sorgular, güzel hesaplaşmalar, derin bakışlar… Yoğunluktan bahsetmiştin bana. Ben bir insanın zihnini ve vücudunu en çok zorladığı zamanlarda çok başarılı işler yaptığına inanıyorum. Yani dar zamanda, yoğun baskı altında çıkıyor çoğu zaman en güzel işler. Hem kendimden hem bütün dünya yazarlarından biliyorum bu durumu. Buna bir örnek olarak benim çok hoşuma giden bir öyküyle tescilliyorsun bunu. Bravo. :clap: :clap: :clap: Yani bir de diyaloglara bakıyorum; Türkçe yazılmış ama İngilizcesi de mantıklı, sırıtmıyor. İki dilde de eğreti durmayacak cümleler seçmişsin. Çok güzel. Yalnız bir yerde kırılmış bu:

Hani bu yabancı konuşmaya Türkçe bir nüans katarak güzel bir şaka yapmışsın. Ama orada yeri var mıydı? Bence kendine hakim olamadın, kesmedin orayı. :sweat_smile: Ben olsam ben de kesmezdim.

Sonuçta tebrik ederim. Senin öykülerin arasından TOP 3’ü zorlar bu bence. :+1: Umarım görüşürüz. İyi çalışmalar.

2 Beğeni