Kendin Yap Projesi #1: Kendi Büyücü Kazanınızı Yapın!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Kendin Yap Projesi #1: Kendi Büyücü Kazanınızı Yapın! – Fantastik Canavarlar

image

Fantastikcanavarlar.com‘da sizlerle paylaşmak için çeviri yapmak ve annelik vazifelerimden arta kalan zamanlarda, Instagram hesabım jansgk üzerinden de sıkça paylaştığım, büyücülük dünyasından kendin yap projelerine vakit ayırıyorum. Bunlar kazanlardan tutun da iksir tüplerine, cadı şapkalarına, kitaplardan mektuplara kadar birçok sihirli nesneyi kapsıyor. Bu hem dinlendirici hem eğlendirici bir etkinlik olduğu için sizinle de paylaşmaya karar verdim.… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Yakın zamanda denemek istediğim Kendin Yap projesinin ilk adımı. Cansu’nun ellerine sağlık!

Bayılıyorum şöyle DIY konsepti işlere. HP temalı bir DIY de (do it yourse)f) olunca değmeyin keyfime.

1 Beğeni

Devamı da gelince daha hoş olacak :heart:

1 Beğeni

Ben de bayılıyorum böyle şeylere ve hatta gittiğim ülkelerden topladığım kozalaklarla kapı süsleri, masa üzerlerindeki süs kaselere koymalık simli boyamalı kozalak süsleri yapıyorum ve böyle uğraşları çok seviyorum. Yeğenlerimin de ilgisi var böyle şeylere, onlar için de güzel bir hafta sonu etkinliği olacak :upside_down_face:

1 Beğeni

Toprağından mıdır bilemiyorum ama gerçekten öyle bir faktör/fark var. Bahçemizde olanlardan aldığımda, çok ufak darbelerde bile ufalandığını gördüm ama örneğin Polonya’dan getirdiklerime vernik dahi sürmeden 2 yıldır saklayabiliyorum, yumuşak fırçayla tozlarını sildim sadece. Ayrıca, minik minik anılar da biriktirmeyi sevdiğimden, bu şekilde anımsatıcı şeyler arasında bence en güzeli, yaprak, kozalak gibi doğadan alınmış şeyler. :upside_down_face:

1 Beğeni

Bahçe değil de ormanlık alanlardan (belediye parkları değil) toplarsanız benzer sonuçları elde edebilirsiniz.

1 Beğeni

Mutlaka deneyeceğim, teşekkürler :upside_down_face: