Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

5 kitap sipariş ettim bende. :man_facepalming:t2:

1 Beğeni

Sipariş Ettiklerin Hangileri?..

1 Beğeni

Bende kendimi sepet hazırlarken buldum. 3 kitap aldım bende indirim oranları çok iyi belli kitaplarda
Fahrenheit 451
Ağrı Dağı
Köyün Kamburu

2 Beğeni

%50 benim kırmızı çizgim. %35 ve %40 indirimlere dayanıyorum ama %50’yi görünce… daha geçen hepsiburada’da %50 vardı. Okumadığım kitaplar dağ oldu.

4 Beğeni

Karakarga’dan ibrani/İran/hint masalları
Akılçelen Sissoylu 6
İthaki f451

2 Beğeni

Yakında yolculuk olmasa ben de onları sipariş edecektim :disappointed_relieved:

2 Beğeni

@fortknoxt @grmnt çok bonkörleşmeden frenleye frenleye almışsınız.

Bende sepetimi hazırlayayım paylaşırım.

3 Beğeni

Normalde ithakiden verecektim siparişi, yeni bilimkurgu klasiğini bekliyordum. Ancak %50’yi görünce dayanamadım.

1 Beğeni

Açıkçası bu kültürlerdeki masalları çok merak ediyorum. Siz yolculuğunuzdan dönün size hediye edeyim. :+1:t2:

2 Beğeni

Sağ olun efendim, ama hiç zahmet etmeyin. Bir dahaki indirimde, atıveririm onları sepetime :+1:

2 Beğeni

Acele edip sipariş ettiğim çoğu kitap %50 indirime girmiş. evet püff

1 Beğeni

31 Mayıs’a kadar kargo bedava.

1 Beğeni

D&R kampanyası çok iyi olmuş. Haber verdiğiniz için teşekkürler. Normalde 3 kitap alacağım fiyata 5 kitap aldım :grin:

2 Beğeni

Kampanya hala devam ediyor ve kullanım sınırı yok. Ben 3 sefer 100 TL sipariş verdim 3 tane 25 TL kart verdi sonraki alışverişlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca 100 TL tutan sepete elinizde kart varsa onu kullanırsanız 75 TL ödersiniz ve siparişle beraber tekrar 25 TL kart geliyor. Aynı gün kargolarda çok iyi oluyor. Sipariş geliyor kartı alıyorum o kartla tekrar alış veriş yapıyorum. Yani bir kısır döngü yapıyoruz. :sunglasses::sunglasses::v::v::clap::clap:

1 Beğeni

Yalnız bu sizi yanıltmasın, 39 TL ve üstü olunca bedava imiş. Mesela 8.75 TL’lik bir kitap baktım, o bu kapsamda değildi.

Düzenleme: @periyodiknesriyat bir altta belirtmiş ama yanlışlık olmasın, sadece banner kalmış öyle. Hepsinde geçiyormuş.

1 Beğeni

Tüm kitaplarda kargo bedava. Ben de az evvel 5 TL’lik bir kitap ekledim ve kargo bedavaydı.

1 Beğeni

Şu d&r indirimi gerçekten çok iyi.
Ben hiç alması aklımda olmayan 10 tane kitapla paçayı kurtardım ama… elde okumadıklarım iyice birikti şimdi

1 Beğeni

Keşke teske meske indirim kodum olsa :frowning:

1 Beğeni

1 Beğeni

Milletvekili Aday Adayı gibi bir şey olmuş: Hediye kartı hediye :bender:

5 Beğeni