Sayı #130: Masal

Hoş geldi yeni sayımız🙏
Bu ay iki öyküm var gibi hissediyorum yeni temada. Birincisi, kıymetli arkadaşlarım @ulu.kasvet ve @Muge_Kocak ile yazdığımız Kozmos’un Gölgeleri, bir diğeri sevgili @Dipsiz 'in bana verdiği sözü mükemmel tuttuğu ve içinde benim olduğum 3575 .
Bol bol okuyup, bol bol okunalim.
Teşekkürler Seçki, teşekkürler Rıhtım🙏

6 Beğeni

Resim çok iyi. ( Yaa ne yirmi karakteri )

4 Beğeni

Kapağın güzelliğinden gözlerim kör oldu. Mağdurum ama şikayetçi değilim.

:smiley:

4 Beğeni

Çizim sahiden muhteşem. Ünlü bir ressamın eseri gibi, tam tablo yapıp duvara asmalık :slight_smile: umarım sonraki aya bir öykü yazabilirim. Yazarların ellerine sağlık. :+1:

3 Beğeni

Çok başarılı bir görselle birlikte masallara yolculuğumuz başlamış bu ay

Kalabalık olmak güzel

Herkesin eline emeğine sağlık

Biz bu ay üçlü kombo yaptık @gayekcelik ve @ulu.kasvet ile. Umarım keyif alırsınız

:pray:t2:

7 Beğeni

Katılımcı olan herkesin yazılarının ve okuyucularının daim olması dileğiyle. Bir kez daha hoşgeldin seçki. :v:

2 Beğeni

Kapağa bayıldım. Hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık. Heyecanla bekliyordum bu sayıyı. Bakalım nasıl güzel öyküler bizi bekliyor…
Sevgiler,
Dilek

6 Beğeni

Merhaba seçki hoşgeldin:)

Halka daha da genişlemiş bu ay. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Anlaşılan bu ay masallara geldik:) herkese keyifli okumalar…

2 Beğeni

Herkese Merhaba,
Bu ay seçkiyle benim için özel ve kişiselleştirilmiş bir öykü paylaştım. Bu öyküyü yazmak için kesin olarak bildiğim 3 şey vardı:

1.Sevgili @gayekcelik Dede Korkut konusu için yazmış olduğum Baba ve Oğul öyküsü ile üzdüğüm ve bunun için onu mutlu edecek bir hikaye yazmaya söz verdiğim,
2.Hikayenin konusu olan kızı İlke’nin resim yapmayı sevdiği, gözlük taktığı ve Mete adında bir kardeşi olduğu, ve
3.Sözümü tutmazsam bana Düzen’in hiç bir yerinde huzur olmadığıydı!

Umarım @gayekcelik verdiğim sözü tutarken, siz sevgili Kayıp Rıhtım okur ve yazarlarını da masal tadında bir yolculuğa çıkarabilmiş olurum.

Sevgili @gayekcelik ,
Sevgili ufaklıkların İlke ve Mert’e muhteşem bir hayat ve güzel süprizlerle dolu bir ömür dilerim.

3575.sinde buluşmuş olmanın mutluluğuyla
Sevgiler
Dipsiz

5 Beğeni

Teşekkür ederim Dipsiz, çok güzel bir öykü. Bende yeri hep bambaşka olacak🙏

Merhaba, ben de çizimi övmeye geldim. Herkes söylemiş gerçi ama bir şeyler demesem içime dert olurdu. @KorkutHatun gerçekten harikalar yaratmış. Öncelikle onun, sonra da öykü yazarlarının ellerine sağlık bu dolu dolu seçki için.

3 Beğeni

Çoook çoook teşekkür ederimm @zehir Tüm yorumlara o kadar mutlu oldum ki okuyup okuyup evde zıplıyorum sevinçten! :smiling_face_with_three_hearts: :yellow_heart:

5 Beğeni

Ellerinize sağlık @KorkutHatun! Çok güzel olmuş.
Sevgiler.

2 Beğeni

@KorkutHatun bence de çok iyi, ellerinize sağlık​:slight_smile::pray:

1 Beğeni

Benim ki de var. İlk defa öykü seçkisine katıldım, ve yayımlandığı için çok mutluyum. Tüm ekibin ellerine sağlık teşekkür ederim. :slight_smile:

2 Beğeni

Merhabalar,

Ben de ilk kez öykü seçkisine katıldım ancak soyadım ile alakalı bir yanlışlık söz konusu.

Bununla ilgili olarak birkaç gün öncesinde bir mail attım ancak dönüş alamadım, acaba yanlış yere mi attım diye düşünüyorum.

Düzeltme için kimle iletişime geçebilirim.

Şimdiden teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

@darlyopus yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Yalnız isim değişikliği için banka hesabımıza 12814732979832 dolares yatırmanız ve bize bir şarkı söylemeniz gerekiyor. Yoksa sistem işlem yapmaya izin vermiyor maalesef.

image

2 Beğeni

Canım feda :smiley:

Çok teşekkür ederim, mesaj atayım ben o halde.

2 Beğeni

Harika bir görsel, korkulardan arınmak için birebir bir tema. Geçten geçe geldim, Son Masal öykümle. Emeği geçen herkese büyülü sevgiler…

2 Beğeni

Bir ay da öykü yazmak çok zor be. Yazsam da berbat bir şey olur sanırım.