Yayınevleri Soru Hattı kategorisi hakkında

Yayınevlerine ait açılmış özel başlıklarda sorular sorabileceğiniz ve direkt olarak yetkiliye ulaşabileceğiniz alandır.

Şu an forumumuzda aktif yayınevleri şunlardır:

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için yayıneviyle ilgili başlıktayken sağ üstte bulunan ARA butonunu, Bu Konuda Ara kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konulardaki veya kategorideki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu/kategoriyi Gözleniyor olarak işaretlemeyi unutmayın. Ayrıca istediğiniz Yayınevi Soru Hattı konularına İmle butonuna basarak, daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2 Beğeni

Listede olmayan başka bir yayınevi ile ilgili soru sorabilir miyim. Eğer sorabilseydim Kabalcı Yayınevine Kim Stanley Robinson’un Mars üçlemesinin diğer iki kitabının ne zaman basılacağını sorardım. Teşekkürler…

1 Beğeni

Kim Stanley Robinson mars üçlemesinin hakları ithaki yayınlarında,zamanı geldiğinde basılacağını belirttiler ama tam tarih vermediler.
Bende Ayrıntı ve Delidolu yayınevlerini burada görmek isterim.

2 Beğeni

Aynen ya deli dolu soru hattını âçalım lütfen azıcık baskıyla Dresden Dosyaları yada Farseer serisi ni bastırabiliriz bence ki Farseer in yayın haklarının deli dolu yayınlarında olduğuna inanıyorum.

Edit Farseer in yayın hakları artık ithaki de değil

Basımı olmayan bir kitap hakkında İletişim Yayınları’na hem Facebook sayfaları, hem de e-posta adresleri üzerinden soru sordum fakat cevap yok. Burada da yer almıyorlar. Çok gizemli bir yayınevi sanırım.

@magicalbronze Soru hatları tamamen mi kapandı, yoksa bir süreliğine mi? Tüm Kategoriler kilitlenmiş de.

6 Beğeni

Merhaba
Doğan Egmont” tarafından dilimize çevrilen, Stan Lee ustanın “Zodyak Üçlemesi” 'nin son kitabı “Güç Dengesi” , ikinci kitabın (Ejderin Dönüşü) çıkmasından bu yana 2 sene geçmesine rağmen hala çıkmadı… 2 defa yayınevine mail atmama rağmen (ki mail adresimde kayıtlı duruyor) cevap alamadım…
Bir de şansımı buradan deneyeyim dedim…
İyi ki varsınız Kayıp Rıhtım ailesi :slight_smile:

Bu soruyu bu konuda değil hangi yayın evine soracaksanız o yayın evi kategorisinin altında bir konu açıp sormanız lazım.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim…
Başlığa cevap vermeden önce zaten yayınevinin hali hazırda başlığı olup olmadığına bakmıştım; ki “Doğan Egmont” bulunmadığından bu başlığa mesajımı yazmıştım…

PKD Toplu Öyküler 4. Cilt ve Diğer Kitapları konusuna girmeye çalıştığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

1 Beğeni

Sorun halen devam ediyor. Eğer düzeltilmezse şahsıma kasıt olduğunu düşüneceğim. Ne yani PKD sorusu sormak hakkım değil mi? :smiley: :smiley: :smiley:

Şaka bir yana gerçekten de ilginç bir sorun. Neyi var acaba?

1 Beğeni

Kullandığımız eklentide yazılımsal bir hata var bu konuya denk gelmiş. Çözmek için çalışıyoruz.

1 Beğeni

Bu sırada geçici çözüm olarak cevabı @alfakitap’ın profiline girip yazdığı son mesajlara bakarak görebilirsin :krs:

Hatta doğrudan buraya tıklaman yeterli olacaktır.

1 Beğeni

Bu arada hata giderilmiştir arkadaşlar. Artık konu içerisinde kontrol yapabilirsiniz :krs:

1 Beğeni

Nasil gozleniyor olarak isaretliyoruz ??