Yolculuk

Merhabalar,

Öyküdeki fantastik havayı sevdim. Yine de böyle bir konu için oldukça kısa bir metin olmuş. Konu kişiden kişiye, hayat hikayesinden başka bir hayat hikayesine çok hızlı geçiyor. Bu yüzden ilk başlarda okurken ve hikayeye girmekte zorluk çektim. Biraz daha esnetilmesi ve daha rahat betimlemelerle geniş geniş anlatılması gerektiğini düşünmeden edemedim. Belki kelime sınırı yüzünden öykü çok koşturuyormuş gibi geldi. Diğer açıdan da sanki bir an evvel şu çatışma sahnesi gitmek istemişsiniz gibi bir hava sezdim. :slight_smile: Fantastik içerikleri olan öyküleri severim. Bunu da beğendim. Sadece bir parça eksik ve aceleci buldum. Yazma heyecanıyla belki siz de aceleci davrandınız. Bazen insan kafasındaki noktaya ulaşmak isterken acele edebiliyor. Mesela ateş başındaki hikayeyi dolu dolu okumak isterdim. Saldıran yaratıkları önce Sentor sandım ama ayakları kaç tane belirtmediğiniz için arada kaldım. Dört ayaklı mı yoksa iki ayaklı mı bilemediğinden kafamda üç ayaklı kalakaldılar. :smiley: Atmosferi biraz daha yoğun betimleseydiniz daha da ürkütücü bir hale dönüştürebilirdi. Erk bu hikaye hakkında ne düşünürdü bilmek isterdim. Her ne kadar tahta kılıçla antrenman yapsa da ufak tefek yaralar almasını isterdim ana karakterin çünkü ben hero mantığındaki kusursuz karakterlerin aslında sırf bu sebeple kusurlu olduğunu düşünürüm. Kaşı gözü açılsaydı biraz fena olmazdı :smiley: Her halükarda sürükleyiciydi. Nicelerini yazmanız dileği ile…

1 Beğeni