15 Eylül - İzmir, Alsancak Kitap Okuma Festivali

Etkinlik linki:

Var mı gelen :)?

15 Eylül’de, yani haftaya cumartesi, Kordon’da kitap okumak için bu etkinliğe katılacak olanlar varsa burada sözleşebiliriz diye düşündüm.

Bir aksilik olmazsa oradayım.

Gelen olursa tarihin en sessiz, en imkansız Rıhtım buluşması olacaktır :smiley: Hele ki benim sustuğum bir Rıhtım buluşması… Bence halk buna hazır değil, ama denemekle bir şey kaybetmeyiz.

Kayıp Rıhtım rozetlerini unutmayın :hanci:

6 Beğeni

Hahaha :smiley: Bence sen de buna hazır değilsin :stuck_out_tongue:

Bir aksilik olmazsa gelebilirim ben de. :books:

2 Beğeni

Ben de gelmeyi düşünüyorum ancak rozetim yok :stuck_out_tongue:

@cemaziyel de geliyormuş efenim. Beyimiz foruma girmeye tenezzül etmediğinden ben yazayım :slight_smile:

Yönetici kişisi doğru söylüyor. Ben de geliyorum…

1 Beğeni

Bir Harun gördüm sanki… :hatching_chick:

sen daha bir şey görmedin… sen daha dur sen…

1 Beğeni

Neden hep izmir neden? :frowning: Bursada olsa ama olur mu hiç :frowning:

Ben 17:30 - 18:00 gibi Alsancak İskele’nin oralarda olacağım efendim. Katılmak isteyenler kitabını kapsın gelsin :slight_smile: İlk defa gelecek, tanışacak olanlar bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

1 Beğeni

Bu formasyon yüzünden daha ne fırsatlar uçup gidecek de ben arkasından izleyeceğim acaba…
İstesem de katılamazmışım ama yine hüzün tabii

1 Beğeni

Gerçekleşti mi bu ya hiç fotoğraf atmıyorsunuz.

Gerçekleşti ama hiç fotoğraf çekmedik. Kitap okumak ve gıybet yapmakla meşguldük :smile:

3 Beğeni

Bir gittim ki Kordon boyunca insanlar kitap değil telefon ekranı okuyor. İleride bir grup vardı bir tek, onlar da kitapları bırakmış sohbet ediyor. Biz de kalktık bir mekana geçip kitap sohbeti yaptık :smile:

5 Beğeni

Fakat iyi buluştuk. Güzel buluştuk. Hatta yeniden buluşmak için sözleştik. (İyi kitaplıydık… @mit)

2 Beğeni