2018 Yılın EN'lerinde Oylama Süreci Başladı!

(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/kayip-rihtim/2018-yilin-enlerinde-oylama-sureci-basladi/

Adaylarını okurlarımızın katılımıyla belirlediğimiz 2018’in EN’leri Oylaması yayında! Seçiminizi yapın ve 2018’in favorilerini hep birlikte belirleyelim! (DEVAMI…)

(Kenan Ulusoy) #2

Bu anket bitince -oylamaları- bir alışveriş listesi daha oluşuyor. Hastasıyım bu anketin.

(Emre Can Doğan) #3

İncir Çekirdeği Dergisi, e-dergi yalnız? O.o

(M. Ihsan Tatari) her yerde en yukarıda sabitlendi #4

(M. Ihsan Tatari) #5

Yanlış aday belirtirsen olacağı o :smiley: Düzelteyim.

(fatih çetin) #6

Yılın En İyi Kapak Tasarımı sorusunda kaldım. Çoğu güzel olmuş bana göre :slight_smile:

Not: Çoklu seçim varmış sanırım.

(Hakan Tunç) #7

Haberde belirtmiştik ama yine de yazmış olalım efenim, gözden kaçıranlar için :krs:

(Cem) #8

Oy vermenin zevki bambaşka yav. :krs:

(M. Ihsan Tatari) #9

Dağdaki Cemlerin oyu benimkiyle birse ben oynamıyorum :frowning:

(Doğan) #13

En iyi film: Burning. Ama işte onu başka konuya yazmam gerekiyormuş. Olsun, geç oldu ama okuyacak kişiler belki izlemek ister diye buraya yazıyorum. Yerli öyküde Onur Selamet’i de göremedim. Geriye kalan liste epey güzel.

(Serhat) #14

Oyumuzu kullandık. Vatana, millete ve Kayıp Rıhtım’a hayırlı uğurlu olsun. :joy::joy::joy:

(Hazal Çamur) #15

Çünkü :slight_smile: ,

Aynı şekilde, sitemizin kadrosunda yer alan M. İhsan Tatari her yıl olduğu gibi etik değerler açısından adaylıktan çekildi. Onur Selamet de kendi sitesinde aday gösterilmenin etik olmayacağını düşünerek Ölü Dalgıcın Sonbaharı için affını istedi ve desteklerinden ötürü herkese teşekkürlerini sundu.

(Cemalettin Sipahioğlu) #16

Reylerimi verdim. Sizler de Rıhtımdaşlık görevinizi yerine getirin, reylerinizi verin

Oyumu kullandım. Fikrim olmayan kategorileri boş bıraktım. @Bay_Karamsar Rıhtımdaşlık diye oy kullandırdınız, yarın her rıhtımdaş askerlik yapmak zorunda, vergi ödemek zorunda derseniz vergi tamam ama askerlik için gelmem :slight_smile:

(Cemalettin Sipahioğlu) #18

O kadar ileri gitmem yahu, endişelenmeyin :sweat_smile: Herkesin içi rahat olsun :slight_smile:

(Emre Can Doğan) #19

Cahillik. İlk defa katılıyorum, mazur gör. :confused: :sob:

(İbrahim Şahin) #20

En sevdiğim olay, bu anket benim için bir çeşit referans.