2019 Hugo Ödülleri Adayları Açıklandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oduller/2019-hugo-odulleri-adaylari-aciklandi/

Hugo Ödülleri’nin bu seneki adayları belli oldu. Listelerde yakından tanıdığımız birçok yazar ve kitap var. (DEVAMI…)

8 Beğeni

Çok şükür çoğu yazarı tanımıyorum ve çok şükür ki ödüllere inanmıyorum. :smiley: Bunda tabii ülkemize gelme sürelerinin de etkisi var. Yani yüzde 97’sine zaten ulaşamayacağız. Kendimi çağı çoktan kaçırmış gibi hissettim. :roll_eyes:

“Artık Kayıp Rıhtım Keten Yelken Ödülleri”,“Kayıp Rıhtım Altın Çapa Ödülleri”,“Kayıp Rıhtım Gümüş Dümen Ödülleri” filan görmek istiyorum.:heart_eyes:
@magicalbronze :anchor: :question:

11 Beğeni

Doctor Who’nun bu sezonunun aday gösterilmesi bile başlı başına ayıptır, bilimkurgudan anlamamaktır. Sırf politik doğruculuk adına güzelim dizinin içine ettiler ve bilimkurgu bilmeyen adamların eline verdiler. Daha da kötüsü aday falan oluyorlar bir yerle.

Hugo da politik doğruculuğa önem veren bir ödül olarak biliniyor zaten son birkaç yıldır. Şaşırmamak gerek :slight_smile:

2 Beğeni

İhsan abi haber için eline sağlık. Ödüllerin geçmişle bağlantısı, yazarların eserlerinin dilimize çevrilenleri, gelecekler vb. çok güzel özet olmuş.

3 Beğeni

Teşekkürler Cem :slight_smile: İmkân oldukça ödül haberlerini bu şekilde yazmaya çalışıyorum. Benim için de iyi oluyor, dış mihrakların nabzını tutuyorum :smile:

5 Beğeni

Bu kitabı merak ediyorum.

Yazı için teşekkürler M.İ.T.

2 Beğeni

Ödül isimleri çok hoşuma gitti @Agape. Tasarımları da sen yapacaksan ödüllerin, neden olmasın :krs:

1 Beğeni

Bu senenin “dümen ödülü” adayım @Waxillium

Kusura bakma @Waxillium o 1 Nisan şakasını yapmayacaktın.

6 Beğeni

“Gardaş bu adam size ne etti?” :joy: Bu kadar tepki çekeceğini düşünmemiştim :hushed:

3 Beğeni

Şaka yapıyorum, o kadar çok tepkim yok . Sen açıklamadan da şaka olma ihtimali o mesajı okuyan hepimizin aklında vardı.

Yine de sandıktan çıkan milletin iradesini kabul et, @Agape sopa atacak :grinning:

1 Beğeni

@magicalbronze Buyurun Haşmetmeapları… :smirk: Şip şak halledildi. :sweat_smile:

@alper @Waxillium Puh, tam da ödülleri hazırlamıştım ortalık süt liman olmuş. Neyse artık kendime saklayacağım. :sunglasses:

6 Beğeni

Sandıktan çıkan bir sonuç var, YSK’da kurtaramaz @Waxillium’u milletin iradesine uyacak. öncelikle sopa :grinning:sonra da, başka aday yoksa benim “dümen” adayım hala @Waxillium

Sonradan Ekleme:

Bunlar güzelmiş @Agape ceza verelim derken, cidden ödül veriyorsunuz

2 Beğeni

Ödüle şey süreriz, ımmm, neydi adı… Hah, ısırgan otu. :smiley: :rofl:

2 Beğeni

Kaşınsın sabaha kadar :slight_smile:

1 Beğeni

Yav resmen kaşla göz arasında ödül yapıldı. Ben şok.

Ayrıca canım çekti, mutlu musunuz sayın @Agape ?

Çok güzeller :heart_eyes:

3 Beğeni