2019 Kayıp Rıhtım Yılın EN'leri Oylaması Sonuçlandı

Sonuçlar hayırlı olsun. Kazananları tebrik ederim.

@Asli_Dagli için güzel bir jest yapmışız. Hak ediyordu. Hoşuma gitti.

@vector arkadaşımızı tanımıyorum benim eksikliğim heralde. Kendisini daha dikkatli takip edeceğim.

4 Beğeni

Kaç gündür uyumuyordum müsaadenizle kış uykusuna yatabilirim artık😂

2 Beğeni

Yabancı bilimkurgu, yabancı fantastik kurgu ve yerli bilimkurgu kategorilerini tam tahmin ettim😎 Sadece yerli bilimkurgu roman dalında ikinci eseri birinci olur diye düşünmüştüm

1 Beğeni

Atiye, Kendine Müzisyen ve İthaki gibi birincilikler can sıkıcı, irite edici.

6 Beğeni

İş Bankası gerçekten kaliteden ödün vermiyor ama. O yüzden, dürüst olmam gerekirse İş Bankası bilimkurgu ve fantastik yayınlarsa çok sevinirim :smiley:

5 Beğeni

Hayırlı olsun herkese. Bazı tercihler garip geldi ama çokta şaşırmadım.

2 Beğeni

Oy verirken isimlere bakıp, hep kadınlara oy vermeye gayret gösterdim. Kadınları her alanda daha çok görmek istediğim için, bu şekilde oy vermeyi uygun gördüm. Verdiğim karardan da gayet memnun oldum.

Hayırlı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

5 Beğeni

165 oyla Yılın Üyesi kategorisinde altıncı sırada yer almışım. Bu, balkon yazışması gerektirir:

Öncelikle, beni Yılın Üyesi kategorisinde aday gösterenlere, sonrasında da oylarıyla destekleyenlerini esirgemeyenlere, son olarak da tarafıma oy vermenin kıyısından dönenlere, teşekkürü bir borç bilirim.

Bu, başarısızlık gibi görülebilir. Ama değil. Bu, halkımızdan bize gönderilen net bir mesajdır. İçeriğiyse açıktır. Biz de bu mesaja kulak vereceğiz. Hizmete devam, yeni içeriklere devam, karamsarlığa devam,… Devam! Evet, devam!

[NOT: Gelecek seçimler için şimdiden hazırlıklara başladım :rofl:]

3 Beğeni

42 sayfalık sınır 102 oldu galiba artık. :joy:

2 Beğeni

Ben oyumu sana vermiştim. Yüzde 10 barajını geçtik ama kimse tek başına hükümet kuramıyor. Rıhtım koalisyon dedi. :slight_smile:

Bu arada bir kaç fazla kitabım var. Rıhtıma hediye edeyim. Öncelikle 2 kişiye İskandinav mitolojisi ciltli kitap hediye edeyim, kitap ve kargo benden çekiliş hazırlığı, düzenleme @Bay_Karamsar 'dan olsun.

6 Beğeni

Herkesi tebrik ederim özellikle bu anketi oluşturup düzenleyen ekibe. Emeklerinize sağlık. Kendime pay çıkartarak oy verdiğim Seçki görselinin birinci gelmesi ayrıca mutlu etti beni ( tek tutturabildiğim o olmuş :face_with_raised_eyebrow::slightly_smiling_face: )

4 Beğeni

:thinking: Olur. Çekilişe katılma aktivitesi üzerine biraz düşünmem gerek.

2 Beğeni

Kitaplar bunlar;

3 Beğeni

Tamamdır. Yarın çekilişi başlatıyorum :+1:

2 Beğeni

5 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

Seni buralara getiren kurbağaları unutma :slight_smile: Ve cadıları :smile: :jack_o_lantern:

3 Beğeni

Emin erkek ismi ve erkek olduğunuzu düsünuyorum. Çok icten bir yaklasım. Adil olup olmadığı tartışılır ama kadınlar adına bu incelik size teşekkür ederim. Sizler gibi insanlar sayesinde yok sayılmiyoruz. Yoksa zalim dünyada kadınlar bile kadınların önünü kesebiliyor. O yüzden sizin gibiler iyi ki var ne diyeyim :slight_smile:

1 Beğeni

Vay canına neyi oyladiysam sadece 2 3 tanesi tutmuş.

1 Beğeni

Beni de sevindirdiniz çok teşekkür ederim. Fantastik geziler için daha bir şevkle çalışacağım :smiley:

3 Beğeni

Ben sadece kadınların hayatın her anında, çok daha fazla aktif olmasını istiyorum. Yolunuz açık olsun.

1 Beğeni