2020 Kayıp Rıhtım Yılın EN’leri Oylaması Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: 2020 Kayıp Rıhtım Yılın EN’leri Oylaması Başladı – Kayıp Rıhtım

2020 Kayıp Rıhtım EN’leri anketinde oylama süreci başladı. Geleneksel okur ödüllerinde edebiyattan sinemaya, video oyunlardan çizgi romanlara pek çok kategoride sayısız kıymetli ismin ve eserin yarıştığı anket an itibarıyla başlıyor. Kayıp Rıhtım Forum üyelerinin adaylarını belirlediği Yılın EN’leri anketinde okurlarımızın önerilerini editörlerimiz değerlendirdi. Kayıp Rıhtım yönetimi, aday seçiminde yalnızca sınıflandırma ve hazırlık aşamalarında yer aldı.… (DEVAMI…)

15 Beğeni

Oyumu kullandım, bilmediğim, ilgilenmediğim özellikle sinema, eğlence anket sorularını boş bıraktım.

1 Beğeni

Oylarımı verdim, son kontrollerimi yapıyorum. Emeğinize sağlık.

2 Beğeni

2020’de çıkan ve listede olan bir filmi bile izlememişim. 2020 sinema açısından bende hayal kırıklığı yarattı.

3 Beğeni

Liste hakikaten uzunmuş. İlgimi çekmeyen kısımları atlamama rağmen epey uzun sürdü. Bir de bu oylamaya benzer forum içi olanı yapılacak galiba değil mi?

Yalnız değilsin :neutral_face:

Çalışmadığım yerden geldi sorular :sweat_smile: Benimde bayağı boş bıraktığım yerler oldu.

3 Beğeni

Yılın enleri oylamasını görmek harika, aday gösterilmem de ayrıca onur verici :slight_smile: Ben de oylamaya katıldım, tanıdık yüzler görmek de mutlu etti.

3 Beğeni

Yerli Spekülatif öykü kitabı olarak; Hayal Kutusu - Kolektif

Ve Yerli Roman olarak da Devletsiz - Ali Okan Pandar

Bu eserlerin de eklenmesini rica ediyorum. İyi günler, şimdiden teşekkürler.

2 Beğeni

Emre dostum hoş geldin tekrar. Bir öneri/eklemeye yeri vardı, oylama başlamış şimdi alınır mı bilmiyorum açıkçası. Yeri bulursam seni oraya etiketlerim.

Şimdi baktım kapanmış oylama. Konu kilitli maalesef.

1 Beğeni

Orta Dünya - Legendarium Türkiye oyun kanalı değil :woman_facepalming: :woman_facepalming: :woman_facepalming:

Büyük ihtimalle bir karışıklık olmuştur. :slight_smile:

Düzeltilmesi mümkün mü?

1 Beğeni

Bir bakalım. Düzeltme imkanımız yoksa da yapacak bir şey yok.

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla şimdilik Tolkien kitapları üzerine videolar çeken bir kanal. Kategorisini ayarlamanız için yazıyorum. Hani düzenlenebilirse tabii.

Legendarium Türkiye olarak Silmarillion’dan, Yüzüklerin Efendisi’ne, Hobbit’ten, Beren ve Luthien’e tüm Tolkien kitaplarını inceleyen içerikleri üreterek sizi Orta Dünya’da bir yolculuğa çıkarıyoruz.
İki Kule, Kralın Dönüşü ve Yüzük Kardeşliği film ve dizisine de değindiğimiz bölümlerde ayrıca Melkor, Saruman, Gandalf, Arwen, Frodo, Gollum, Galadriel, Feanor gibi Orta Dünya gündemininin baş karakterlerini de yakından tanıyoruz.

Kanaldan alıntıdır.

1 Beğeni

Arkadaşlar herhangi bir sorun yok, şu an gerekli kategoriye taşıdık. Sıfırdan ekle çıkar gibi bir durum yaşanmadığı için sadece kategori bazında bir düzeltme yapıldı.

Verilen oylarda herhangi bir kayıp yaşanmayacak yani :v:

Listemiz çok kabarık olduğu için bu tarz gözden kaçan şeyler olabiliyor. Çözülemeyecek derecede büyük sorunlar değiller neyse ki.

Oylama da tüm hızıyla devam etmekte! Hâlâ oylarını kullanmamış üyelerimizi bekliyoruz :krs:

3 Beğeni

BANA OY VERİN.

öptüm. :kissing_heart:

2 Beğeni

Her şey tamam da bu listede OĞUZ SASİ eksik. O olmadan olmaz. Onsuz olmaz. Lütfen eklerseniz sevinirim.