2021 Yılından Beklentilerimiz

Evet, az zaman kaldı 2021’e. Ne gibi beklentilerimiz var merak ettim açıkçası. Gerçi şimdiye kadar beklentilerimizi düşük tutmayı öğrendik ama yine de…
2020’yi özlemeyeceğimiz bir yıl olsun…

5 Beğeni

2021 benim için çok zorlu bir yıl olacak gibi duruyor. En az hasarla atlatmak dileğiyle diyorum. Bol kitaplı bir sene de olursa sevinirim.

365 gün bekliyom yılın süresi kısalmazsa.

2 Beğeni

Benim hiçbir beklentim yok diyebileceğim kadar az bir beklentim var, yani, beş dakika önce tozu alınmış bir masadaki toz kadardır muhtemelen. Elimdeki imkanlarla, en iyi şekilde yeni yıla girmek istiyorum. Başarabilirsem belki daha umutlu olurum.

2 Beğeni

Hiç beklentim yok ya, umarım daha kötü şeyler yaşamayız. Artık bunu diyecek durumlara geldik maalesef.

2 Beğeni

Daha sağlıklı olmak istiyorum.

1 Beğeni

Tek canla 2020’nin sonuna kadar geldik. Sonraki seviye daha zorlu olmaz umarım. :slight_smile:

4 Beğeni

Gün bazlı devam ettiğim için 2021 sayı olarak kalacak.

Aman diyorum!
Mümkünse başlık kapatılsın diyorum. Yapmayın böyle şeyler. Geçen senenin dilekleri ortada :smiley: Hangi arkadaş yüzünden olduysa yönetim tespit edemedi. O yüzden aman…

5 Beğeni

Bu yılki gibi felaketler yaşanmasın, bu benim için kafidir. Kötü şeyler olmadıktan ve hepimiz sağlıklı olduktan sonra beklentilerimin gerçekleşmesi o kadar önemli değil. Hazır doğumgünüme 6 gün kalmışken güzel şeyler dileyim, dileklerim kabul olur belki. :slightly_smiling_face:

Sağlıklı ve felaketsiz bir yıl bizi karşılar umarım. Buna inanıyorum. :slightly_smiling_face::heart:

5 Beğeni

Herkese sağlık, mutluluk ve aşk diliyorum. Pandemi çabucak bitsin diyelim. İşi garantiye alayım, basılı bir kitabım olsun veya bir kitapta yer alayım istiyorum. Çalışmalar var ama daha kesin birşey yok. Üç yıllık hayal gerçek olacak mı göreceğiz. :blush:

1 Beğeni

2021’in Metin Ali Feyyaz sezonu gibi bir sene olmasını temenni ediyorum.

3 Beğeni

Ben özleyeceğim. :joy: :joy:
Daha çok kitab okumak ve 9. sınıf sınavımda en yüksek puanı almak istiyorum.

1 Beğeni

Önce 2020 yılından sağ salim kurtulabilirsek sonraki yılda daha az kederli, daha çok mutlu, huzurlu bir yıl olmasını diliyorum.

1 Beğeni

Yüksek notlar… Biraz hayal gibi duruyor şimdilik ama :sweat_smile:

2 Beğeni

Monolitin istanbul da görülmesini bekliyorum.

Valla biraz şöyle ortaya karışık coronanın yanına biraz zombi, biraz dünya dışı varlık istilası, biraz fantastik olarak hayaletler falan olsun :grin: İşin şakası bir yana umarım hepimiz sağlıklı, bol paralı, bol bol kitaplı, mutlu, huzurlu güzel bir yıla girelim :slight_smile:

3 Beğeni

Kafama göre uzayda dolaşabileceğim bir uzay gemisi olsun. Olmazsa bir demir adam zırhı da olur. O da olmazsa bazı kimyasallar ve ufak bir yıldırım birleşimi de işimi görür. Bunları yapmayacaksa eğer gölge etmesin yeter. :smiley:

Geçen sefer hiç beklentim yoktu. Bu sefer değişiklik yapıyorum ve uzaylıların “İşte geldik, buradayız!” demelerini bekliyorum. Başka bir beklentim yok.

7 Beğeni

Hepsini kurbağaya dönüştürmek için mi? :grin:

1 Beğeni