2021 Yılından Beklentilerimiz

Orası biraz karışık. :buyucu: Aslında onlar zamanında kurbağa yaptığım insanlar. Zamanla gelişip uzaya kaçıp kurbağalıktan kurtulma yollarını aradılar ve buldular. İntikam için gelecekleri günü bekliyorum. :sweat_smile:

Bekletim şöyle:

8 Beğeni

Uzaylılardan garip açıklama: Hepimiz Agape mağduruyuz!

4 Beğeni

Adsız

Bunlar onlar olabilir. Hem yeşiller bir de vrak yerine( orada hata olmuş) vak vak diye ses çıkarıyorlardı o yüzden çok sinirli olabilirler :smiley:

4 Beğeni

Aslında biraz daha düşünün… Küçük kurbağa şarkısında kurbağalar nasıl ses çıkartır? Dikkat edin derim. :buyucu:

@anon6571210 mağduriyet yok. Tamamen uzun süre yaşamanın getirdikleri diyebiliriz. :buyucu:

4 Beğeni

Gerçekten ya orada da vak vak diyorlar. Siz deyince şarkı kafamda çaldı :smiley: Buradan ne anlıyoruz? Demek ki o şarkı siz bunları kurbağaya çevirip vrak yerine vak sesi koyduktan sonra bestelenmiş :smile:

6 Beğeni

Enteresan değil mi? Artık ne olduysa olmuş… :roll_eyes: :buyucu:

2 Beğeni

Monolite İstanbul’da yer kalmadı, ki ortaya çıksa da göremeyiz muhtemelen “aa boşta buzdolabı,” diye yükleyip götürebilirler.

1 Beğeni

Kendime 147 kitaptan oluşan (bazıları Pdf olmak üzere) bir liste hazırladım. Bu kitapların neredeyse tamamı, çok beğenilmiş ve benim de kitapları toplayıp, hayatımın “müsait” bir zamanında okumak için hazır ettiklerimden oluşuyor.

2020 yılında fark ettim ki yıllar geçiyor ve ben yıllardır sınav, tez, staj ve şimdi de iş bahanesiyle bu kitaplara konsantre olamayacağıma inanıp daha boş bir zaman için bekletiyorum. Bu müsait zaman emeklilik olacak gibi görünüyor. Bu nedenle annemin misafir yemek takımı bekletmesi gibi beklettiğim bu kitapları bitirmeyi hedefliyorum.

Aynı şekilde hep aklımın bir köşesinde olan ve o kadar vakit ayıramayacağıma inandığım film ve diziler için de benzer bir liste hazırlamayı planlıyorum.

2020’de anladım ki hayat çok kısa ve erteledikçe erteleniyor akıldakiler. Bu seneyi de sağlıkla atlatabilirsem, bu listelerin çoğunu bitirmeyi umuyorum.

3 Beğeni