270 Kiloluk Karakteri için Tanınmaz Hale Gelen Brendan Fraser, Venedik Film Festivali'nde 6 Dakika Ayakta Alkışlandı

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/brendan-fraser-venedik-film-festivali/

image

Brendan Fraser, yeni filmi The Whale gösterimin ardından Venedik Film Festivali’nde 6 dakika boyunca ayakta alkışlandı. 270 kiloluk obez bir karakteri canlandıran oyuncu, gösterim sonrası göz yaşlarını tutamadı. En çok The Mummy (Mumya) film serisi ve George of the Jungle (Orman Kaçkını) performansıyla tanınan Fraser, psikolojik dram türündeki yeni filmde, eşcinsel sevgilisi için ailesini terk… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Şimdi zayıflayıp forma girip Mumya 4’ü çekerse süper olur.

Brendan Fraser bu alkışı hak etti; elbette sadece Munya serisi değildi ve küçük bile olsa aldığı roller ile bu alkışları gerçekten hak etti.
Benim gözümde Hollywood sektöründe yeri doldurulmaz efsanevi bir sanatçıdır kendisi artık…

Google’ın önüme sürdüğü yerli bir site manşetinde aktörün rolü için “270 kilo” olduğu yazıyordu (aratsak herhalde çoğunda çıkar). Hadi araştırmadın, bir bilimsel olarak düşün be adam, böyle bir şey mümkün mü ve De Niro, Bale rolleri için 40-50 kilo alırken böyle bir manyaklığı kim, niye yapar? Yapsa nasıl vereceğini düşünmez mi? Hayatını riske atmak olurdu, zaten CGI kullanılmış.

aha karşılaştırmalı iki kültür:

yerli siteler