91 Yaşındaki Clint Eastwood'un "Rodeo Yaptığı" Cry Macho Filminden Fragman Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/cry-macho-fragmani-clint-eastwood/

image

Cry Macho fragmanı yayınlandı. Clint Eastwood 91 yaşında ve hâlâ sinemaya emek vermeye devam ediyor. Yönetmenliğini üstlendiği ve başrol olarak görev aldığı yapımda, kendisini bir rodeo yıldızı olarak izleyeceğiz. 1930 yılında San Francisco’da dünyaya gelen Eastwood, oyuncu ve yönetmen kimliği ile aktif olarak beyaz perde için emek harcamaya devam ediyor. 1950’li yıllardan beri sinemanın bir… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Eastwood sen bir efsanesin. Morricone ve sana hep dua ettim. Bazı insanlar ölümsüz olmalı, çünkü onların varlığı hayatı daha anlamlı kılıyor. Morricone’yi en son 2018 de Arena di Verona’da canlı olarak ağlaya ağlaya dinlemiştim. Orada olmanı çok istemiştim. The Ecstasy of Gold’u ne zaman dinlesem, The Good The Bad The Ugly ve The Unforgiven geliyor. Bu filmin fragmanı da bana epeyce Unforgiven havası sezdirdi. 91 yaşında belki de son filmi bu film.

1 Beğeni

Play it again Sam!

1 Beğeni

Bu adam son nefesini film setinde verecek kesinlikle.

2 Beğeni

Kesinlikle öyle. Dalida’nin “Mourir Sur Scéne” şarkısını sana ve üstat Eastwood’a armağan ediyorum dostum :slight_smile:

1 Beğeni