Açık Dünyada Geçecek Dev Bütçeli Bir Harry Potter Oyunu Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/harry-potter-oyunu-acik-dunya-dev-butce/

Açık dünyada geçecek dev bütçeli bir Harry Potter oyunu geliyor! Yeni rol yapma oyunu 2021 yılında hayranlarla buluşabilir. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Bu oyun iyi olacak gibi. Beklenildiği gibi açık dünya tarzı bir oynanışı olursa tadından yenmez.

1 Beğeni

RPG öğeleri içeren bir HP oyunu varsa cidden iyi bütçe ve iyi bir iş varsa o zaman kötü oyun gelmez diye düşünüyorum ama umutları düşük tutacağım. Avalanche Studios Just Cause yapan ekip eğlenceli bir şeyler çıkacaktır. En azından büyük keyif verecektir. Hikayeye gelecek olursak RPG öğesi varken kötü bir hikaye oyunu oynanmaz hale getirir.

1 Beğeni

Avalanche Studios değil Avalanche Software geliştiriyor hocam. Eskiden Disney’e aitlerdi. İnfinity oyunları yaptılar sonra WB tarafından satın alındılar. Haberde bir yanlışlık olmuş.

1 Beğeni

Dediğin gibi haberde bir yanlışlık var. Başka forumda Avalanche Software olarak gördüm. İkiside aynı firmadır diye düşündüm.

1 Beğeni

Ben de ilk Avalance Software olarak haberi yazdım ama sonra farklı kaynaklardan oyunu Avalance Studios’un yaptığı gibi bilgileri görünce onu baz aldım. İki firma da Warner Bros. ile çalışan firmalar. Matrix’e mi düştük ne oldu, anlamadım ben de. :stuck_out_tongue:

Warner Bros.'un görkemli bir basın açıklaması ile konuya noktayı koymasını arzu ediyorum. Hangi Avalanche yapıyor oyunu kardeşim, bir açıklayın da rahatlayalım. :smiley:

1 Beğeni

İkisinin arasındaki fark birisi direk disney filmlerini baz alarak ufak çaplı oyun yapıyor. Diğeri de bağımsız direk oyun yapan bir firma ikisi de dediğin gibi aynı çatı altında olabilir. WB işi batırmasında isterse gelsin ben yapayım.:smiley: Bilmesem de en azından kovalarız. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Sofwares olanını Warner Bros. 2017 yılında satın almış yalnız. Artık Disney ile bir bağlantısı kalmamış. Merak edip iki firmayı da araştırdığım için tüm kirli çamaşırlarını biliyorum. :smiley:

1 Beğeni

Birisi birinin üvey çocuğu ya da en basitinden ortada kalmış hakim kime velayeti verirse onda kalan tek çocuk gibi. :smiley: