After Life 3. Sezon Senaryo Çalışmaları Başladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/after-life-3-sezon-senaryo-calismalari/

After Life 3. sezon senaryo çalışmaları başladı. Netflix dizisinin yıldız ismi Ricky Gervais, final sezonu için kalemi eline aldı. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Diziyi birkaç gün önce keşfettim. İzlemeye değer mi ?

2 Beğeni

Ilk sezonu izlemiştim. Ama izlemeye değip değmeyeceği hususunda kesin yorumda bulunamam :man_shrugging:

Dizi iki ana kısma ayrılmıştı. İlki, eşini kaybettikten sonra hayatı anlamsızlaşan yerel gazete muhabiri. İkincisi, sıradan bir kasabada, gündelik hayatlarını sürdüren kasaba sakinlerinin kendilerince hayatlarını anlamlandırmaları. Asabi gazetecimiz kasabadakilerin dışarıdan beyhude ve abuk gelen hadiselerini haberleştirirken kendi kişisel yolculuğuna çıkıyor. Pek de haksız sayılmayacak nedenlerle sağa sola huysuzlanan birinin gönülsüzce hayata bağlanma çabası, Ricky Gervais’e özgü alaycı ve gıcık mizahla işlenerek anlatılmıştı.

İlk sezon benim için yeterliydi. O yüzden ikinci sezona bulaşmadım (Hoş, Fleabag’in ikinci sezonuna da, ilk sezon yeterliydi, diyerek başlamıştım).

Neyse, klasik tavsiye, ilk sezonun ilk bölümünü izleyiverin. Kesin karara öyle varın. En iyi taktik bu.

2 Beğeni

Diziden tam olarak ne beklediğinize göre değişir izlemeye değer olup olmadığı. Hem çok üzülüyor ve aynı zamanda kahramanla beraber o acıyı bizzat yaşıyorsunuz hem de yer yer çok gülüyorsunuz. Tam bir İngiliz kara mizahı. Diğer Netflix dizilerinden çok daha farklı ve özel bence. Ben ikinci sezonu daha çok sevmiştim. 3. sezonu da iple çekiyorum.

2 Beğeni

Bölümleri kısa.İzleyip karar vermeniz en iyisi olur.Bence izleyin güzel dizidir.

2 Beğeni

Çok teşekkürler arkadaşlar. Söylediğiniz gibi en iyisi izleyip karar vermek. Bir bakayım.

1 Beğeni

Yeeey! Son zamanlardaki en güzel dizi. Netflix’in yaptığı ve büyük ihtimal yapabileceği en iyi iş.

2 Beğeni