Age of Empires IV'un Detaylı Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/age-of-empires-4-oyun-ici-fragman/

Microsoft’un ünlü serilerinden Age of Empires için hazırlanan dördüncü oyundan yeni bir fragman yayınlandı! Tanıtımda oynanış görüntüleri de yer alıyor. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Hey gidi saatlerim, sizi imparatorluklar çağına gömdüm. :smiley: :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Oyun içi görüntülerdir umarım ya :ok_man::ok_man:

5 Beğeni

Unutursak kalbimiz kurusun be :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Oduncu, oynarız, tamam. :slight_smile:

2 Beğeni

O kadar oyun oynadım ama din adamının askerleri okuyarak kendi safına çekmesi fikri gibi orjinal ve nir o kadar da komik başka bir şey bilmiyorum ya :sweat_smile: Yıllarımı aldı lisedeyken. Ne güzel zamanlardı be.

@Agape
Usta. Yaparım. Tamam.

5 Beğeni

Çok beğendim, sabırsızlıkla bekliyorum. :smiley: Oynanış nasıl olacak bakalım.

Total War esintileri var gibi geldi. Mythology 2 de çıkaydı iyiydi.

Heyecanla bekliyorum umarım beklentilerimizi karşılar. Relic strateji konusunda tecrübeli bir firma.

Amanınnn çocukluğumun efsanesiiiii! Nasıl da özledim bu oyunu. Gelsin de oynayalım inşallah, hileler hala aynı demi? :smiley:

Yeni neler varmış, belli mi?

2020 yon ve 2021 başları? Üzdü.

2’nin ruhu var.

1 Beğeni

Bu nasıl 4 ? Grafikler hiç güzel değil. Oyun sanki 2. Oyunun grafiklerinin biraz geliştirilmiş hali gibi.

Gelenek devam ediyor öyle bir oyun. Eski kült oyunlardan hangisi gelişmiş grafiklerle çıktı? Starcraft, Diablo, Red Alert, Heroes?

Başka hayranlar için farklı bir Age of oyunu çıkacaktır ama benim yaşın beklediği oyun gelmiş.

İyide o oyunların en yenisi 7-8 yıllık.

Son 5-6 yıldır oyun oynamıyorum ama şu saydığın oyunlar da 7-8 yıllık. Dönemine göre grafikleri fena değildi.

Gerçekten gördüğüm grafikler berbat 2010 yılında çık gibi.