Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Akilcelen sen aslansın yaparsın… sevabina bir de harita sıkıştır ön sipariş yapanlara bak o zaman bu negatif hava biraz nötrleşir.

3 Beğeni

O kadar çok övüldü ki bu kitap, ben de okumak istiyorum. Ama baktım 2. cildin baskısı yok. Tekrar baskısı olacak mı, bilen var mı?

1 Beğeni

Bu nasıl bir çelişkidir? :rofl:

3 Beğeni

O da suan basılıyor …

2 Beğeni

Nisan ayı ne bereketli geçiyor yarabbim. Hem sinema, hem dizi, hem kitap… İnşallah bu kadar gülüyoruz ağlamayız sonradan :joy::joy::joy:

4 Beğeni

Valla ben en son god of war ile red dead redemption 2 çıkarken böyle izin almıştım. Millete desem kitap okumak için izine çıkıyorum diye herhalde deli muamalesi yaparlar. :grin:

2 Beğeni

Şöyle ki ablacığım, eğer çıkacağını bilseydim sadece bir ay öncesinden ingilizcesini okumazdım. :slight_smile: Böylece odamda hoplaya zıplaya, ortalığı birbirine katarak sevinebilirdim. :joy: Hoş şimdi de bir mutlu olmadım değil bak. Umarım şaka falan değildir, inanırım bak…

2 Beğeni

Arkadaşlar kendinizi fazla kaptırmayın bence. Benden söylemesi…

2 Beğeni

Nisana girdiğimizden beri müthiş olaylar oldu ben bütün gündür her şeyden ‘Nisan biiiiir’ bekliyorum… Buna da çok sevindim içten içe ama hele bir yarın olsun zil takıp oynayacağımjajdjdfk

2 Beğeni

Neden şaka olmasın diye dua ediyorum? :slight_smile:

1 Beğeni

İnşallah 1 Nisan şakası değildir :slight_smile:

1 Beğeni

Sözde Arcanum Oathbringer’dan önce gelecekti. Ama bu gidişle Oathbringer’ın şaibeli çıkış tarihinden sonra en az 1 yıl gelmeyeceğini düşünüyorum.

Oathbringer da sitelere düşmeden inanmak istemiyorum.

2 Beğeni

Umarım , Tek cilt 1 Nisan şakası değildir.
Yok değildir…
Bahar geldi, ondan işte hep bunlar.

8 Beğeni

Şaka degil değil mi waxillium? :disappointed::worried::frowning::fearful:

2 Beğeni

Ben de sizin gibi bekliyorum, şaka mı değil mi…

1 Beğeni

Geçen yılki 1 Nisan da Kralkatili nin 3. Kitabi çikıyor diye yapılan sahte habere büyük bir sevinç duyarak direkt inanmiştim,sonrası büyük hayal kırıklığı…
O yüzden buna da temkinli yaklasın,sakin olun…

3 Beğeni

Arkadaşlar sandıkları terk etmeyin.

Bu ne demek anlamadım valla :smile: Şaka değilse ve tek cilt olarak çıkarsa ölürüm de çiftli almam :smile:

4 Beğeni

Tek cilt derken birinci ciltten bahsetmiştim. :smiley: Gidip birinci cildi alıp intihar etmeyin sonra. :rofl:

Siz hâlâ inanıyor musunuz? Eh, siz bilirsiniz…

4 Beğeni

Şakası bile güzel ben ne yapayım?

2 Beğeni

Afiyet, şeker, bal olsun…

2 Beğeni