Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Öhöm!! Ses bir iki tık tık!!

Benim çok değerli forumdaşlarım, arkadaşlarım, öncelikle Rabbime hamdolsun ki bana böylesine tertemiz yüreği olan forum arkadaşları nasip etti. Biliyorsunuz an itibariyle 02.04.19 tarihine girmiş bulunmaktayız, bu acı bir şakanın daha sonuna geldiğimiz anlamına geliyor.

Üzülmek, küsmek, darılmak yok, ne diyorduk? Umutsuzluğa kapılmak yoook baskıya devam. Değerli kardeşlerim, bu şanlı tarihte bir kez daha belirtmek isterim ki onlarıın 38 yıllık yayınevleri varsa bizim sınırsız sabrımız var, benim forumdaş kardeşlerime yapılan bu büyük komplonun unutulmaması adına böyle bir açılım gerçekleştirdik. O güzel yüreklerinizde heyecan meltemi dahi estirebildiysek ne mutlu bize. Anlık gücenme ile birbirimizi üzmeyelim hem ne demiştik “bâki kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”.

Aziz kardeşlerim, bir kez daha bu kutlu günün öneminden bahsederek sizleri Rahman’a emanet etmek isterim. 2 Nisan Van’ın kurtuluş yıldönümü kutlu olsun. Selam ve dua ile Allah yar ve yardımcınız olsun…

(Seslendiren : Kim Olduğunu Bilirsin Sen :musical_note::musical_note:)

9 Beğeni

Kırık kalp verme özelliği gelmeli.

3 Beğeni

Vayyyy güzel şaka :joy::joy: Ama linç geliyor gibi :joy::joy:

3 Beğeni

Ben kaçayım, sular durulunca gelirim :grin::grin: @Agape ablacığım hadi kolay gelsin :joy::joy:

4 Beğeni

Ortak da var birde :joy: Demek ki organize suç :joy::joy:

1 Beğeni

Zinhar kabul etmiyorum. :smiley: Aksine ben açıklamasından yana oldum. Aaaa, çok hakkım yeniliyor… Küsüp giderim he!

3 Beğeni

Yat kalk dua et, bahar geldi diye pozitif bir ruh halindeyim, yoksa Fizana kadar sürülmen için NATO’yu CENTO’yu ve hatta NASA’yı göreve davet ederdim.

6 Beğeni

Evet evet ben bir hafta kadar bekletmeyi düşünüyordum. Baktım ki yıllık izin falan, iş sıkıntı. 2 gün bekleyeyim diye karar değiştirdim. Sonra @Agape abla “halkımı üzme” diye uyarıda bulundu, ben de bu pelikan kalkışmasından caydım.

4 Beğeni

Kırdınız masum kalbimi. :frowning:
Gerçi bir dakika ya, ben okudum sonuçta. Allah allah. :joy:

4 Beğeni

Bende bahar martta geldiği halde, NEDENSE bu ay başından beri bir mutluyum :joy: Tabi mutlu olmasamda ben bu baskı durumu önemsemediğim için sorun yoktu. Ama genede bahar coşkunu paylaşmak istedim :slight_smile:

5 Beğeni

Bahar iyidir ya, Nisan güzel geldi bana da. :slight_smile:

3 Beğeni

Seçim haftası demokrasi için oylamayla ban attırabiliyor muyuz? @Waxillium banlansın diyenler?

• Acımayalım banlansın!
  • Banlanmasın yazıktır.
  • Kararsızım belki Agape bir iki sopa atabilir…
  • Oy kullanmak istemiyorum.
  • Ben hep ABC partisine veriyorum oyumu.

0 oylayanlar

4 Beğeni

Agape sopa atsın dedik de, bilemedim şimdi… umarım sopayı böyle atıyordur,

14 Beğeni

Ooo seçim var!
Sandıkları terk etmiyoruz arkadaşlar.
@Agape gelecek dertler bitecek. :joy: :joy: :joy: :joy:

6 Beğeni

Cidden inandım ya… saflığımı geri ver

4 Beğeni

Kitap okumaya dalmışım iki dakikada seçim yapmışsınız. Neyse ki kaçırmadım.

Kendime oy verdim. Egom çok mutlu olduğunu belirtti.

@Waxillium Hazırlan… :smirk:

5 Beğeni

@Waxillium çok pis gıcık oldum sana ama neyse. :rage:

4 Beğeni

@Waxillium haydaaa eşe dosta haber salmıştım beee kalp kırıcı, dream killer seniiii

5 Beğeni

Şakayı nasıl hazırladıN anlatsana? Bizde öğrenelim yoksa yayıneviyle ortaklşamı hareket ettiniz.

3 Beğeni

Belli sahte mesaj uygulamaları var onlardan birini kullandım da paylaştıktan sonra farkettim ki Instagram’ın eski arayüzünü kullanmışım. Neyse ki kimse farketmedi :joy::joy:

1 Beğeni