Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Bence de İzmir kitap fuarına gidecek olan arkadaşlar varsa bir sorabilir. Hoş, ne kadar kesin cevap alabilirler orası ayrı tabii.

1 Beğeni

İzmir kitap fuarına katılmıyor Akılçelen @zaidext

1 Beğeni

Arkadaş yayınevi olarak katiliyordur muhtemelen.

1 Beğeni

hayır katılmıyor.

listede yok ismi, sosyal medyada da duyurmadılar zaten

2 Beğeni

Nedense hiç şaşırmadım. Yayınevi Oathbringer’ı basamayınca bütün faaliyetlerini mi durdurdu nedir ki? :confused:

6 Beğeni

Niye durdursunlar, herkesin ve onlarında dediği gibi ‘’ 38 Yıllık Köklü Bir Firma ‘’
Böyle düşünmenize ne sebep oluyor ? :no_mouth:

1 Beğeni

Açıklama yok, icraat yok. Baksanıza fuara bile gelmemişler.

Akılçelen Kitaplar Soru Hattını, artık soru sormak ve cevap almak için değil, sadece günah çıkarma ve sitem etme ayinlerimiz için kullanıyoruz zaten :smiley: Arkadaşların dedikleri gibi 28 Şubat dediler ama hangi 28 Şubat ? 2020 ? Belki 2021 ? Bekliyoruz artık.

3 Beğeni

Yayınevinden gelecek yanıta göre konu ile alakalı bir kapanma kararı verilebilir. Şu an tam olarak belli değil. Sadece bir süreliğine sessizlik politikası olabilir.

4 Beğeni

Oathbringer, Arcanum Unbounded ile beraber çıkarsa belki kendilerini affettirebilirler

2 Beğeni

Dostum sil bu mesajı seneye 1 Nisan’da şakasını yaparsın.

5 Beğeni

Belki yayinevi batti. Simdiden calisanlarina is aramada kolaylik diliyorum.

İmkansız… Senin kafan karışmış…

Öncelikle 38 yıllık 7 farklı yayın markasıyla okurla buluşan bir yayınevi olduğumuzu belirtmek isterim. Batmak gibi bir durum söz konusu değil, Akılçelen’in basmayacağı devam edemeyeceği gibi yorumlar da konuyu gerçekten bilmediğini düşündüğüm kişilerin yorumu olmuş. Sizlerde kafa karışıklığı yaratmış.

1 Beğeni

Affet abi. Boşluğumuza geldi.

Seni Son umut bükücü ilan ediyorum :grin:

Arayan soran varsa, güncelleyelim durumu arkadaşlar. Yeni bir yalana ihtiyacım var. Bu belirsizlik çok daha kötü.

2 Beğeni

@Waxillium Çağıralım arkadaşı gene bir kurgu yapsın. ( Şaka olduğunu bilip kızmıştım ama, genede o umut güzel gelmedi değil. Hakkını verelim iyi bir şakaydı :smiley: )

1 Beğeni

@Strenergy yayınevi ile görüşüp bilgi verme şansın var mı acaba?

1 Beğeni

1-2 gün önce arayıp bilgi almaya çalıştım, ancak bu tarih verme konusunda yaşanan durum nedeniyle editörler net tarih vermiyor. Sadece çalışması devam ediyor dendi.

1 Beğeni

Hayır öncesinde parlayan sözlerin yeni baskisi gelecek dendi, hazir kitap yani ondan bile ses yok. Başka işler var gibi… (x-files: tema müziği)

2 Beğeni