Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Parlayan Sözler karaborsa olmuş. :scream:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1121

O kadar ediyor mu? 150₺ bıraksam mı? :thinking:

(Hiçliğin bekçisi…) #1122

Akılçelen’in 50-70 liraya satamadığını 200’e satabiliyorsa bravo. :sweat_smile: Adamlar tek basarsak çok pahalı olur diye oturup düşünüyor bir de. Peh ki ne peh…

(Turgay) #1123

Almak isteyen varsa geçen gün BKM mağazasında 2 adet vardı. :wink:

(Hiçliğin bekçisi…) #1124

Vallahi ben alalı asır geçti. İlk çıktığı gün almıştım diye anımsıyorum. Arayanlar değerlendirebilir.

Bir de BKM Mağazası sadece Bursa’da diye anımsıyorum. Doğru mudur? Bir gün sırf o devasa yeri gezmeye gideceğim de ondan soruyorum. (Bu yaz muhtemelen)

(Burak Kuşcu) #1125

Bende de var ama okur muyum? Okumam tabi saf mıyım yemezler :wink:

(Burak Kuşcu) #1126

Eşim uzmanlığı psikiyatri alanında yapıyor. Süreçte kafayı yiyenler olur diye kasten yazdırdım. Doktor aramaya gerek yok :sweat_smile:

Şu an baktım da Oathbringer kitabının ingilizce versiyonu Kasım 2017’de çıkmış, buradaki en eski ne zaman çıkacak sorusu Şubat 2018’de sorulmuş, şimdi ise Mayıs 2019. Yani biz yaklaşık bir buçuk senedir bu kitabın çıkması için yalvarıyoruz. Böyle mantıksızlık olmaz. Akılçelen kitaplar ya kitabın çıkacağı tarihi bir yıl sonrasında olsa dahi kesin bir dille söyleyin ve o gün çıkarın ya da kitabın haklarını başka bir yayınevine devredin. Bu kadar aç okuyucuyu belirsizlikte bırakmayın. Yayınevi iflas mı ediyor? Hiçbir sorumuza yanıt alamıyoruz. Resmen soru hattı değil, burası Akılçelen yayınevi forumlarına döndü. Birbirimize yardım ediyoruz, nereden aldın, şuradan aldım şeklinde. Umrumda değil sizin ekonomik durumunuz. En azından bir tarih verin adam gibi. Yetti be…

(Cankut Değerli) #1128

Sosyal medya hesaplarında da bir hareket yok sanırsam, ben bayağıdır girmiyorum ama buraya yazılmadığına göre orada da hareket olmasagerek. Yazık gerçekten de. Fiyatları yüksek tutmaktan daha büyük bir saygısızlık şu an yaptıkları benim gözümde.

(Şeyma) #1129

Instagramda paylaştı. Şöyle güzel bir paylaşımın altında şikayetlerimizi dile getirmek istemedim ama yapsak mı?

(Mertcan Kurnaz) #1130

Yok yok eğlenceli olarak kalsın daha iyi yorumlar filan güzel çünkü.

Nerden bulmuş bunu yahu. Bilerek mi yoksa tesadüfen mi paylaşmış acaba? Kesin @OmerFarukOzmen yaptığı yorum etkili olmuştur.

Yada Akılçelen yazarı arayip böyle bir şey yapmasını istemiştir. Malum bu aralar çok tepki çektiler.

(Şeyma) #1132

Bana bulmuş ve paylaşmış gibi geldi. Ben Türkiye’de bu bisküviye hiç rastlamadım ama Brandon orada bir markette bulmuştur heralde.

(Hiçliğin bekçisi…) #1133

Şeker bu. :blush:

Kitap konusunda ise ne yazardan ne yayınevinden ne de yazarın menajerinden umudum var…

(Kemal) #1134

Ben destek veriyorum. Bence buradan yorum yapılabilir… Yapıştırın… Akılçeleni de etiketleyin… Artık konuşma vaktidir. @Jeeundo

(Hiçliğin bekçisi…) #1135

Tepki gösterilecekse toplu gösterilmeli artık. Bireysel tepkiler menajerden sekiyor. Yani instagramdan filan da okuyuculara çağrıda bulunulmalı. Çok basit bir ingilizce ile “Türkiye yayıncısı olan Akılçelen kitaplardan memnun değiliz.” yazılabilir. Her yazan burada yazdığını belirtirse herkes de ona göre hareket eder.

(Kemal) #1136

Ben yazayım olmazsa kimseden ses yok…

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1137

Biri güzel bir ingilizce yazsın buraya, oraya kopyala yapıştır yapalım. :grin: Akılçelen diye etikette yapalım

(Hiçliğin bekçisi…) #1138

Ben “Türkiye yayıncısının değişmesini istiyoruz.” gibisinden bir şeyler yazdım olduğu kadar.

(Kemal) #1139

As your Turkish Stormlight Readers, we are keep on waiting for the third book… We are not satisfied of your Turkish Publisher @akilcelenkitaplar. Please warn them for us! We kept waiting for almost 2 years!