Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Bana bulmuş ve paylaşmış gibi geldi. Ben Türkiye’de bu bisküviye hiç rastlamadım ama Brandon orada bir markette bulmuştur heralde.

Şeker bu. :blush:

Kitap konusunda ise ne yazardan ne yayınevinden ne de yazarın menajerinden umudum var…

1 Beğeni

Ben destek veriyorum. Bence buradan yorum yapılabilir… Yapıştırın… Akılçeleni de etiketleyin… Artık konuşma vaktidir. @Jeeundo

1 Beğeni

Tepki gösterilecekse toplu gösterilmeli artık. Bireysel tepkiler menajerden sekiyor. Yani instagramdan filan da okuyuculara çağrıda bulunulmalı. Çok basit bir ingilizce ile “Türkiye yayıncısı olan Akılçelen kitaplardan memnun değiliz.” yazılabilir. Her yazan burada yazdığını belirtirse herkes de ona göre hareket eder.

3 Beğeni

Ben yazayım olmazsa kimseden ses yok…

Biri güzel bir ingilizce yazsın buraya, oraya kopyala yapıştır yapalım. :grin: Akılçelen diye etikette yapalım

Ben “Türkiye yayıncısının değişmesini istiyoruz.” gibisinden bir şeyler yazdım olduğu kadar.

As your Turkish Stormlight Readers, we are keep on waiting for the third book… We are not satisfied of your Turkish Publisher @akilcelenkitaplar. Please warn them for us! We kept waiting for almost 2 years!

5 Beğeni

değişmesini istiyoruz da yazayım mı?

1 Beğeni

Yaz Yaz yaz. :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Arkadaşlar yazdım, çok beğeni gelirse üste çıkar ve yanıtlanır diye umuyorum. Gerçi hesabım gizli, umarım görünüyordur yorumum.

1 Beğeni

Sadece stormlight archive demeyelim bence. Direkt okurunuz olarak deyip, stormlight archive örnek verilebilir.

aynen doğru… dur silip tekrar yazayım.

Değişmesini istiyoruz demekte fayda var. Belki 4. Kitabı filan alamazlar. İnşallah…

İnstagramdaki arkadaşları da yoruma çağırabilen olursa süper olur.

2 Beğeni

Burayada yaz kopyala yapıştır yapalım son halini

Ferhat senin hesap açık sanırım… Sen yaz istersen… Benim yazdığım görünmüyor diğer arkadaşlar tarafından.

resim

1 Beğeni

Açık benim. Yazarım tabiki

Ben nedense kurabiye olduğunu düşündüm:sweat_smile: Halbuki bon diyor.

1 Beğeni

As your Turkish Readers, we are keep waiting on for the third book of stormlight archive… We are not satisfied with your Turkish Publisher @akilcelenkitaplar . Please warn them for us or simply change your Turkish Publisher if you can… We kept waiting for almost 2 years… :frowning:

5 Beğeni