Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Kendi adıma herkesten özür diliyorum birden ne oldu bana öyle :disappointed_relieved:

Psikolojimizi bozdular

Sen tiyatro kitaplarını alma sonra bana ne oldu böyle? Tanrılaaaarr!!! :sweat_smile:

@Buyici Haritayı kendimiz basarız ya. Çok da şey olmaz bence. :blush:

2 Beğeni

“Sokrates neyi savunuyor?..kendini… elbette kendini…”

Vay be tiyatro müzikleri yapmıştım zamanında aklıma o geldi. Tamam alıcam ya söz :blush:

Bu arada ne diyor bunlar diyenler olabilir,

şuradaki konudan bahsettik :slight_smile:

3 Beğeni

Harika karar oldu bu. :blush:

2 Beğeni

Şu kitap bir çıksın hele, merak ediyorum bir buçuk yıldır ne yapıyorlar gerçekten.
Diyeyim size, bence altı yüz bininci çevirmen kitabı baştan çeviriyor. :joy:

Arkadaşlar kusura bakmayın ama cılkını çıkardınız artık bence . Burası sohbet konusu değil ki? Sohbet odası kurun orada yapın sohbet muhabbet. Yayınevi soru hattı konusu burası. Yanıt vermiyor olsa bile, uzun süre sonra yanıt vermesi gelse gene kaçar. Soru sormuyorsunuz sadece dalga geçmeli boş muhabbetler. Hayır moderatörlerden biri de buna destek oluyor, o da garip .:frowning:

9 Beğeni

Lejyon 3. Kitap duyurulunca tüm kızgınlığımı bir kenera bırakıp alayım dedim. Sonra kitapların boyutlarının aynı olmadığını ögrendim. Artık ayp etmeyi aştı akılçelen.

Siparişi az önce iptal ettirdim, Sabahattin Ali kitapları farklı baskıları topluyorum bir süredir, Lejyon yerine Sabahattin Ali kitapları sipariş ettim.

2 Beğeni

Burada benim amacım dalga geçmekten ziyade şakayla karışık olaya tepki göstermektir. Ben moderatör olmadan önce bu başlıkta fikirlerimi yazmaya başladım. Moderatör oldum diye fikirlerimi kısacak değilim. :blush: Buraya ben de okkalı yorumlar yaparak ortamı tamamen gerebilirim. Denetmenliğimle alakalı bir sorun var ise geri alır yönetim. Öyle gerekirse, öyle olur. İsterseniz raporlayabilirsiniz ben de seve seve Kaptan’a gider “Kaptan benden şikayet var.” derim. :slight_smile: Tercih sizin.

Diğer açıdan katı bir sistemde kimse bulunmak istemez. Forumda her başlıkta muhabbet oluyor. Belli bir çerçevenin içinde kaskastı bir duruş sergilenemez. Bu kimseyi memnun etmez. Yoksa zor değil katı bir rejim sergilemek ama ne gerek var?

Bu konunun bir soru hattından ziyade tartışma başlığı olduğu konusundaki düşüncelerinize katılıyorum ama bununla alakalı da cevabı yukarıdaki mesajlarımın birisinde vermiştim.

Her şey resmileşince herkesin tadı kaçar.

13 Beğeni

Bir kez daha katılıyorum. Rahat olun arkadaşlar ya. Amaaaan, siz de.

7 Beğeni

İşte ben de bunu anlamıyorum. Neden yayınevinin sorulara cevap vermesi sadece bizim iyiliğimiz olarak anlaşılıyor. Ne yani cevap vermeyecekler, kaçacaklar diye; isteğimizi, arzumuzu, şikayetimizi belirtmeliyim mi ?
Bizim burdan faydalandığımız kadar onlar da faydalanıyor. Sonuçta o ürünü alacak olan biziz. Elbette sesimizi çıkartacağız. Art niyetli olmadıktan sonra bence hiç sakıncası yok. Ki burda da öyle insanların olduğunu düşünmüyorum. Herkesin tek derdi okumak ve okumak.

7 Beğeni

You had one job Akılçelen…

8 Beğeni

Bir, iki, Vin. (20 karakter)

10 Beğeni

Yeni baskılarda değiştirmişler. İlk baskıda 3 yazıyordu.

2 Beğeni

Bende 4-5-6 öyle.

5 Beğeni

Okurlarimizi daha fazla nasil mağdur edebiliriz diye düşünmüşler bence yoksa baska gerekçe bulamıyorum buna.

5 Beğeni

Geçen D&R da Matem Bantları kitabını gördüm. Normalde mavi kapaklı olması gerekirken yeşil kapakla basmışlardı.

Çok güzel hareketler bunlar…

Adamlar 3. kitabı basmış işte. Niye kızıyorsunuz?:joy:

O değilde Akilcelen, okuyucuyla nasıl dalga geçilir bize öğrettin ya helal olsun sana.

21 Beğeni

Brandon Sanderson’ı okuyamadan soğudum resmen yayın evi sebebiyle. Vallahi bravo.

2 Beğeni

Konuşunca cılkını çıkardınız oluyor ama nasıl çıkartmayalım ya! Akılçelen uzun süredir gördüğüm en berbat yayın evi. Ve kendileri en iyi fantezi yazarlarından birinin kitaplarını basıyorlar, yazık…

6 Beğeni

Soğumayın efendim soğumayın yazarın suçu ne sonuçta adam kitapları yazarken 10 numara iş çıkarmış.

Bana göre burada ki tartışma olmasa kitap çoktan çıkmış olurdu,Kapağı değişmiş ve 2 ye bolünmüş olarak bence.