Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Sen Akılçelen’in, burada yazan insanları veya tartışmaları umursadığını mı düşünüyorsun? Çok naifsin :slight_smile:

Bu başlığı her açıp okuduğumda gülmekle üzülmek arasında saçma bir hal arasında takılıp kalıyorum. Yukarıdaki resimler cidden acınası yahu.

1 Beğeni

Kitabın bölünmesi içime sinmesede kabul edebileceğim bir şey ama kitabın boyutunun değiştirilmesini kabul edemiyorum.

2 Beğeni

Ya kapağın değişmesi. İlk başta kapağın değişmesini bende istiyordum ancak sonra bunun diğer insanlara haksizlik olduğunu farkettim.

1 Beğeni

Seriyi bir kez tamamladıktan sonra kapağı değiştirebilirler ama tamamlanmamış bir serinin kapağını değiştirmek etik değil.

4 Beğeni

Kitabın boyunu seri ortasında değiştirmek, aynı şekilde kitabı seri ortasında ikiye bölmek kötü kararlardır. Akılçelen tüm bunları yapacaktı madem, baştan öngörmeliydi.
Hoş, tüm bu tartışmaların bir önemi kalmadı artık, çıksın bir şekilde. Yeter oyaladıkları.

5 Beğeni

parlayan sözler ve yeni kitabın da boyu lejyon gibi küçülecekmiş

1 Beğeni

Yuh ne alaka ya ? Nerede yazmışlar ? Yeter artık papirüse bassınlar da çıksın ya. Bezdum.

Burcununkitaplari canlı yayında söyledi az önce, akılçelen ile konuşmuş. Yayınevi 16x24 boyutu kitapçılardaki raflara sığmıyor onun için kitapçılar sipariş vermiyor demiş. Tüm Sanderson kitaplarının boyu küçülecekmiş.

1 Beğeni

Yok daha neler! Bu da yeni bahaneleri sanırım. Resmen yazarın kitaplarını çöp ettiler.

:joy::rofl::joy::rofl::joy::joy: bahaneye bak yaaa

2 Beğeni

İthaki’nin fantastikleri de aynı boyutta neredeyse. Cidden böyle bir bahane nasıl bulmuşlar acaba :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Raflara sığmadığı doğru. Geçen kitaba bakmak istedim ama ne kadar çektiysem de çıkaramadım raftan, nasıl koydularsa artık.

Bu boyuta indirsinler bence. Peynir ekmek gibi satar :joy::rofl::joy::joy::rofl::rofl:

7 Beğeni

Bunlar daha önce hiç mi kitap çıkarmadılar? İlk kitapta akılları neredeymiş ?

6 Beğeni

Akılçelen giderek 6/45 yayınlarına benzemeye başladı. Halbuki ben Akılçeleni severdim bu olaylardan önce.

4 Beğeni

Ben de bu boyutu öneriyorum :slight_smile: :slight_smile: :rofl::rofl:

3 Beğeni

Buda olabilir. :thinking::rofl::joy::rofl::rofl::rofl::joy:

2 Beğeni

Bu seriye başlamayarak hayatımdaki en akıllıca kararlardan birisini vermişim.:joy::joy::joy:

8 Beğeni

Bence Burcu hanımı spontan bir bahaneyle başlarından savmışlar. :joy: :rofl: :joy: :rofl:

Açık açık “Maliyeti düşürücez” deyin ne olacak ki?

2 Beğeni