Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Yeni baskının boyutları daha mı büyük ???

Daha küçük tam tersine

Resimlerde öyle gözükmüyor. Boyu 21 cm yazıyor.

Punto, artık karınca yazısı gibidir eminim. 24x16 iken bile o küçüklükte kitap 1016 sayfaydı. Şimdi 902 sayfa ve 21x13.5 boyutlarında. Eminim ki 8 punto bile yapmışlardır. Belki daha kötüsü …

1 Beğeni

En azında 2 ye bölmemişler. Onun dışında kapak daha hoş olmuş. Anca değişmesede olurmuş.

Ah bu “en azındanlar, buna da şükürler” yok mu?

7 Beğeni

Ben tam vakıf değilim duruma. Birinci kitap buna uygun mu yoksa şimdilik sadece 2. kitap mı değişti?

Sadece 2.kitap değişti. Bakalım parlayan sözlerden sonra Oathbringer çıkacaktı.

1 Beğeni

Kusura bakmayın ben Sanderson okumaya bağımlıyım. Başka yazar olsa belki almazdım ama Sanderson olunca iş değişiyor.

2 Beğeni

Sanderson istisna bencede. Yayınevi zaten çok fazla tutamaz bu seriyi bu haklı müşteri memnuniyetsizliği ile.

Brandon gerçekten bir istisna özellikle Fırtına Işığı Serisi ama boyun büküp alınırsa bu şekilde tutunurlar. Söverler, döverler nasılsa alırlar diye daha neler ederler. Yaşayıp göreceğiz. Daha doğrusu ben izleyeceğim.

8 Beğeni

Nasıl ki EM,UD ve Elrich seriler 6/45 ten ithakiye geçti bir gün elbet Sandersonlar da Ithakiye geçecektir.

Keşke Alfa alsa. Hazır fantastiğe başlayacaklarmış.

3 Beğeni

O açıdan ben de öyleyim. DEX’in bastıkları dahil Türkçe baskısı olan tüm kitaplarını aldım, okudum ama Yayınevinin tutumuna da boyun eğecek değilim. Korsan okurum , PDF okurum.
Madem onlar bana onca kitabı satıp, sonra da bu baskı rafa sıgmıyor, fiyatı pahalı oluyor diye uydurdukları mesnetsiz yalanları bahane olarak sunuyorlarsa bende para vermem onlara.

15 Beğeni

Normalde Epub olarak çok kitap okudum. Ancak epubların sayfa sayısı az oluyor. Sanırım kesiyorlar. Çünkü birkere karsılaştırmıştım.

Sesli kitabı çıkar üçüncü kitabın. Biraz daha beklemek gerekebilir ama görme engelliler için okunuyor. O siteden açıp dinlerim ben de.

1 Beğeni

Arkadaş Yayıncılığın şu mailine düzgün bir cevap vermiştim. Hatta Kayıp Rıhtım’daki soru-cevap hattını görmezden gelmelerine de dem vurmuştum.

Gelen cevap bu.

Kısacası adamların umrumda değiliz. Soru-cevap hatti ile ilgili sorumu bile görmezden gelmişler.:pensive:

4 Beğeni

Neyse boşverin… Malazan bekliyoruz artık. Daha başka serilerde duyurulur. Bunlarda bu kafayla 40. Yıllarından sonra test kitabı dışında bir şey basmazlar umarım.

8 Beğeni

Kitapların satmamasını sadece 1-2 cm daha uzun olmasından kaynaklandığını savunan bir yayınevi düşünün…
Evet kesinlikle yanlış pazarlama stratejiniz, yerlerde sürünen çeviri ve editörlük ya da tutarsız kararlarınız değil.

11 Beğeni

900 sayda 13.5x21 boyutunda nasıl olacak? Kitabın sırtında dağılma olmaz mı sizce de?

Malazan serisinide biz basıyoruz diye açıklıyorlarmış :smile:

Çok uzadı mevzu adamlar zaten demiş ‘‘almazsan alma’’ :slight_smile: Boşa burada reklamı yapılıyor yayınevinin. Eminim yazardan haberi olmayıp bu başlık sayesinde haberi olan ve bu yayınevinden kitap alan çıkacaktır. Tabi bunları kendi tercihlerim dışında söylüyorum. Ben farklı düşünüyorum bu konuda :slight_smile:

2 Beğeni