Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Son konuştuğumda çeviride denmişti. :+1:

2 Beğeni

İşte korktuğum cevap :smile:

6 Beğeni

Şu an Zaman Çarkı’nı okuyorum. Bitince Brandon Sanderson’ a geçerim diyordum ama daha başlamadan Akılçelen kendinden soğuttu. Akılçelen’in şimdiye kadar yaptıklarının bundan sonra yapacaklarının teminatı olduğunu düşündüğümden kitap kadar kargo parası ödeyerek Elantris’in İngilizce versiyonunun siparişini verdim. Madden zararda mıyım? Evet. Peki pişman mıyım? Asla. Teşekkürler Akılçelen.

8 Beğeni

Aman sakın siz de bizim gibi bu batağa (akılçelen) yakalanmayın. Toplamda 10 kitap aldım bunlardan ama devamını almayacağım. Sen sen ol sakın bulaşma.

1 Beğeni

İngilizce kitaplarımı Book Depository’den alıyorum ben. Dünya çapında kargo bedava oluyor.

2 Beğeni

Teşekkürler, bir sonrakine burdan alırım artık:)

Valla artık dua ediyorum, nasıl olacaksa olsun ve Brandon Sanderson kitaplarının hakları işini hakkıyla yapacak, okuyucusuna saygı gösterecek bir yayın evine geçsin. Akıldelen… Pardon Akılçelen’in her yaptığı olay oluyor artık. Ve ben bu sefer ne yapacaklar acaba diyerek dikenüstünde oturmaktan sıkıldım. Oathbringer hevesimi kırdıkları için de kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Not: sabah da Epsilon başlığını okuyordum, yemin ediyorum parelel evren gibi. :joy: :joy: :joy: :joy:

7 Beğeni

ne yorum yapıcağımı şaşırdım doğrusu. 1. kitap sırt kısımındaki “1” yazısı 4. baskı ile kaldırılmış.

7 Beğeni

Alternatif olarak Pandora’ya da bakmanızı öneririm. Benim baktığım bazı kitaplarda fiyat farkı var.
Örneğin Raymond E. Feist’ın Daughter of the Empire Book Depository de 14.88$, Pandora da 7.99$ + 8TL kargo ücreti fiyata sahip.
Edit: Pandora da çoğu kitabın fiyatı yazmıyor. Üye olup fiyat bilgisi talebinde bulunduğunuzda yaklaşık 1 gün içerisinde bilgi veriyorlar e posta ile.

2 Beğeni

Aslında ben de ilk pandorayı ziyaret ediyorum. Eğer istediğim kitap stokta ise düşünmeden alıyorum ama çoğu zaman stokta olmuyor. Ellerinde olmayan kitapların temini ve posta süresi hakkında hiç tecrübem olmadı açıkcası.

1 Beğeni

Yeni baskılarda artık sırt numarası yok. Bende de ilk iki kitap numaralı 3. kitap resimli.

1 Beğeni

Temin süresi oldukça uzun maalesef.

İki tane kitap siparişi verdim, 45 gün temin süresi verdi pandora. 30 günü geçti. Amazon ve barnesandnoble da daha hızlı ama çok farkta yok.

https://www.arkadas.com.tr/Default.aspx
Akılçelen’in sitesi bu da. Ben bir iki tane İngilizce kitap sipaiş etmiştim fiyatlar uygundu diye hatırlıyorum. İngilizce kitaplarda stoklu çalışıyorlar bu arada. Yalnız bazı kitapları direkt mağazadan alıp gönderdikleri için kitap kapaklarında hırsızlığa karşı koruma alarmı bulunabiliyor.

Malesef bende de öyle olacak gibi görünüyor. Pişmanım şu an keşke daha önce alsaydım diyorum. Bu yaptıkları hareket o kadar saçma ve gereksiz ki…Gerçi artık Akılçelen’den herhangi düzgün bir hareket bekleyemiyorum.

2 Beğeni

3 Beğeni

:triumph: Neyse sakinim sakinim sakinim…

1 Beğeni

Allah’tan birtek bu seriyi okumuyorum. Artık bu kafadayım. :slight_smile:

1 Beğeni

İşin garibi ne biliyor musunuz? Bugün D&R’da Brandonların hepsi Fantastik reyonundayken İthakilerin yarısından fazlası Aksiyon/Macera rafındaydı. :thinking: Kafamda deli sorular…

6 Beğeni

Ağam bizimle eğlenir :upside_down_face:

5 Beğeni