Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Carai an Caldazar!) #1450

Bende aynı durumdayım taa Trabzondan aldiğim Sissoylu 2 kitabıni çoruma kadar otobüslerde taşıdım. Kitapların 2 ye bölünmesini anlayabilirim malum ekonomi kötü. Ancak satmıyor gerekçesi ile boyut küçültmek tam bir kurnazlık. Tanri âskına Türkiyede 3. Baskıyı yapan kaç fantastik kitap var.

@BlackOut Insragramda kitap resmi filan paylaşanlar var ya onların hep sayfalarında gorüyorum hep Sanderson paylaşıyorlar. Yani kitapların reklamı var. Ve satışlarda gayet iyi. Akılçelenin gözünü para hırsı bürümüş.

(Kadir) #1451

Pardon. Hızlı yazmışım. Eski baskılar 16.5 24 olması lazım. Yeni baskılar 13.5 x 21. Sitede de yanlış yazılmış.

(Mehmet Turan) #1452

Reklam nedir?
Kitap nasıl satılır?

İzleyin öğrenin birazcık.

Sonra yok efendim rafa sığmıyormuş da bıdı bıdı!!!

Geçin artık bu zırvalıkları…

(Hiçliğin bekçisi…) #1453

Yeni küçük baskıların raftaki görünümü…

(orhan capas) #1454

Ey Akilcelen!! Yazar serinin yeni kitabina basladi 4de birini gecti, sizin beceriksizliginiz ise tam guc devam ediyor.

(Şeyma) #1455

Kitaplar ortaya çıksın diye yaptılar güya ama kaybolmuşlar :smile:

(Erdal) #1456

Burası yine iyiymiş. Ankara Dost Kitabevinde diğer kitaplarından farklı bir rafa koymuşlar küçülen kitabı.

Bilmiyorum sizin dikkatinizi çekiyor mu ama kitapların arkasında ki YERLİ ÜRETİM damgası… :upside_down_face:

(Carai an Caldazar!) #1458

Kesinlikle sinir bozucu. Yerli malı olduğunu bilsem ne bilmesem ne…

(Hiçliğin bekçisi…) #1459

Kağıt ithal, yazar yabancı, mürekkepten emin değilim ama matbaa yerlidir diye düşünüyorum. :roll_eyes:

(Burak Kuşcu) #1460

Yayınevi yerli ona eminiz. Türk’ten başkası Türk e bunu yapmaz :smile:

Kızıma aldığım çocuk kitaplarının arkasında “Çin’ de basılmıştır” yazan ibareler görüyorum. Hiç belli olmaz :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1462

Ciddi olamazsınız. :scream:

Matbaa’da yabancı :slight_smile: Yerli Üretim’in manası çok anlamsız olsa da Türkiye sınırları içerisinde üretildiğini gösteriyor. Pepsi ve Coca Cola’da yerli üretim mesela :slight_smile:

(Erman Günseren) #1464

:triumph::triumph::triumph:
Gel de sinirlenme.

(Fahrettin Levent) #1465

Lejyonun yeni kitabını okuyorum yalnız bir şey dikkatimi çekti.
fırtına ışığı arşivi 3 kitap diyor arka kapakta

(Burak Kuşcu) #1466

Yayınevi yetkilisi diye görünce birden bi fena oldum :smile:

Meğer siz de mağdurmuşsunuz.

Evet 3 yazıyorlar malesef.

(Mehmet Turan) #1467

Brandon Sanderson kitapları herhalde sadece yerelde düzgün bir şekilde devam ediyor.

Gollancz baskıları da 3.ciltte kapak değiştirmiş. Buna daha önceden dikkat etmemiştim.

(Şeyma) #1468

Kapak değiştirmiş ama kitapların sahibi bizdeki değişimi görseydi şükrederdi :smile:

(Buyici) #1469

Bütün kitaplar tek cilt çıkacakmış ve Oathbringerında çeviriside bitmiş benden söylemesi.