Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Burak Kuşcu) #1470

Detay alalım böyle olmaz :slight_smile:

(Buyici) #1471

Muhtemelen yaz sonu gibi en geç kitap geliyormuş. Tüm yeni baskılar normal kitap kalitesinde ve yeni kapaklar ile olacak. Bunun sebebi eski ciltlerin kitabı çok ağır yapması(bkz. 2.kitap 1.5kg) ve kuşe kağıt olduğundan masrafın çok artması. Kitap boyutları ile bir durumuda anlattılar. Türkiyede büyük bir kitapevi ilk çıktığında Kralların Yolu cildinden sadece 2 adet almış kitapevine ve kitapçılara yapılan toplu gönderilerde kitabın boyutundan dolayı kargolamalarda maddi kayıplar çok arttığını söylediler. Ayrıca büyük bir bomba olarak kesin olmamakla birlikte Brandon Sanderson’u kasımda ki İstanbul kitap fuarına getirmek için çok uğraşıyorlarmış. Bence bu konuda yayınevine destek olmalıyız. Tepkileri anlayışla karşılayıp, bir an evvel kitabı bize yetiştirmeye çalışıyorlarmış.
Not: Ben ajan değilim, sadece kitabı çok okumak isteyen bir elçiyim.:sweat_smile::joy:

(Burak Kuşcu) #1472

İstanbul’dan taşındım ya Tolkien bile gelir artık.

(Hiçliğin bekçisi…) #1473

Brandon gelirse affedebilirim. :roll_eyes: Umarım erken söylerler. :sweat_smile: Yine de dereyi görmeden paçaları sıvamam ben. :smirk:

(Kadir) #1474

Kendilerini affettirmelerinin tek yolu yazarı ülkemize getirmeleri olacaktır.

(Kadir) #1475

Sissoylular da küçültülecek mi? Sordunuz mu?

(Buyici) #1476

Adamda bana baya dert yandı, yarım saat kadar konuştuk ama o hiç aklıma gelmedi normalde diğer kitaplarıda soracaktım ama muhabbet uzadı.:sweat_smile:

(Kadir) #1477

İyi tepki çektiklerinin farkındalar heralde.

(orhan capas) #1478

Brandon’u bu sene getirsinler, tum suclarini sahsen affederim. Yillardir yalvariyoruz bunun icin.

(Hiçliğin bekçisi…) #1479

Bu kadar sinir harbinden sonra yapılabilecek tek hamle bu fakat o günü düşünüyorum da… Geceden gidip bahçede Rıhtım Kamp yapalım. :rofl: Kuyrukta bekleyip sinir olmaktansa geceden eğlenip, kitap okuyarak ilk imzalatan olup kurtulabiliriz. :stuck_out_tongue:

(Mertcan Kurnaz) #1480

Yazar zaten isteklere karşı emin değilim ama 2018 ya da 2020’den önce boş zamanım yok demişti. Eğer 2018 demiş ise bu sene gelmesi ihtimali önemli bişey bence

(Buyici) #1481

Gelirse bir çuval en kalitelisi ve tazesinden pişmaniye getircem. Bir çuval Brandona bir çuvalda toroman Grrm’e götürsün. Zihni açılır tatli yiyince. :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1482

Hiç de demiyor bir çuval da foruma getireyim. :expressionless:

(Buyici) #1483

Evet haklısın refleks olarak Brandonu görünce anında herkesi sattım. Yakışmadı bu bana. Neyse sende İzmirde olacaksın zaten. Ne üzücü. Bu arada inşallah gelir. Böyle heveslenip kursağımızda kalmasın.

(Hiçliğin bekçisi…) #1484

Uçağa atlar gelirim ya. Dert değil. :joy:

(Erdem Atik) #1485

Sanderson kitaplarını okumaya başlayacak biri sizce bu kapak ve boyut olayları yüzünden beklemeli mi? Mesela Sissoylu serisine büyük boy bir kitapla başlayıp küçük boyutta bir kitapla bitirmek istemem :smiley: ya da sırtlarının uyumsuz olmasını :smiley:

(Hiçliğin bekçisi…) #1486

Beklemeli kesinlikle.

(Buyici) #1487

Dostum yapiştir geç, takılma böyle şeylere yoksa ne kaçırdığını bilsen, üzülürsün keşke daha önce okusaydım diye. :slight_smile:

(Erdem Atik) #1488

Kafam çok karışık :smiley: ben çok takarım çünkü estetiğe :smiley:

(Buyici) #1489

O zaman bekleyeceksin. :slight_smile: