Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Gelirse bir çuval en kalitelisi ve tazesinden pişmaniye getircem. Bir çuval Brandona bir çuvalda toroman Grrm’e götürsün. Zihni açılır tatli yiyince. :slight_smile:

1 Beğeni

Hiç de demiyor bir çuval da foruma getireyim. :expressionless:

4 Beğeni

Evet haklısın refleks olarak Brandonu görünce anında herkesi sattım. Yakışmadı bu bana. Neyse sende İzmirde olacaksın zaten. Ne üzücü. Bu arada inşallah gelir. Böyle heveslenip kursağımızda kalmasın.

4 Beğeni

Uçağa atlar gelirim ya. Dert değil. :joy:

5 Beğeni

Sanderson kitaplarını okumaya başlayacak biri sizce bu kapak ve boyut olayları yüzünden beklemeli mi? Mesela Sissoylu serisine büyük boy bir kitapla başlayıp küçük boyutta bir kitapla bitirmek istemem :smiley: ya da sırtlarının uyumsuz olmasını :smiley:

4 Beğeni

Beklemeli kesinlikle.

5 Beğeni

Dostum yapiştir geç, takılma böyle şeylere yoksa ne kaçırdığını bilsen, üzülürsün keşke daha önce okusaydım diye. :slight_smile:

3 Beğeni

Kafam çok karışık :smiley: ben çok takarım çünkü estetiğe :smiley:

1 Beğeni

O zaman bekleyeceksin. :slight_smile:

2 Beğeni

Öyle yapayım o zaman :disappointed_relieved:

Olan bize oldu zaten. Boş ver sen de bulaşma küçük çıkana kadar.

1 Beğeni

Sissoylu 7. kitabın çok yüksek ihtimalle küçük boy ve değişik kapakla geleceğini biliyoruz da, önceki altı kitabın tümü tükenip de tekrardan boyut değişimi ve editöryel süreci geçirip yeniden piyasaya çıkmaları bir 5 seneyi bulur bence. Full set küçük için çok bekletirler, hem yeni girecekler her kitabın küçüğünü bulamayacaklar, hem biz tekrar büyük kitap göremeyeceğiz. Akılçelen hem olan müşterisini hem de potansiyel müşterisini aynı anda küstürmeyi başaracak bu gidişle.

4 Beğeni

Cidden Sanderson okumayı çok istiyorum özellikle de Sissoyluyu, fakat bu boyut olayı hiç olmadı

2 Beğeni

Abi Brandon Sanderson gelecek diye hemen yelkenleri suya indirmişsiniz.

Yapmayın etmeyin bu kadar basit olmamalı.

Brandon Sanderson gelirse affetmem, yayınevinin kapısında yatar duacısı olurum :crazy_face:

5 Beğeni

Ben almış bulundum Sissoylu’ları zamlar gelmeden önce okuduktan sonra elden çıkarmayı planlıyorum, kâr bile ediyorum şu anki satış fiyatından indirim yapsam dahi(öyle bir zam yapmışlar ki). :joy: 7. kitap geldiğinde küçük de olsa alıp o şekilde devam edeceğim, artık ilk 6 da tükenip yenilendikçe indirimlerle edinip öyle tamamlama planım var, en az zararla bu şekilde çıkılır gibi. Letgo’da falan oldukça uyguna var, yakın fiyatlara al sat yapıp minimum zararla 7. kitaba ulaşabilirsiniz belki, küçüldükçe toplarsınız saklamak isterseniz.

2 Beğeni

Neyse sissoylu serisini satacak olan ilk beni bulsun. :wink:

Ben okumadan bütün külliyatını dizen saflardanım. Bir tek elantrisi okudum ama tüm kitapları var. Bakalım ne halt edeceğiz…

1 Beğeni

Anladım :+1:t2: Teşekkür ederim :slight_smile:

Ben muhtemelen küçükleri alsam bile büyükleri elimde tutacağım. Bundan 10 sene sonra bakın bir de böyle baskısı vardı diyeceğim :face_with_hand_over_mouth:

6 Beğeni

Ulen Akılçelen rakı muhabbeti gibi büyük küçük muhabbeti yaptırıyorsun bize. :joy:

6 Beğeni