Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

Valla Brandon gelse bile umrumda değil yayınevi.

2 Beğeni

Brandon gelsin de kitap imzalatmaya bir küçük bir büyük, bir eski kapak bir yeni kapak gideriz onun da beyni yanar, birkaç yılda kendine gelir anca yazamaz olur bir şey. Belki akılçelen’in büyük projesi budur. O arada yetişecekler Brandon’a. Büyük oyunu bozalım. :wink:

8 Beğeni

Resmen hayal ettim.:joy:

4 Beğeni

Valla @Buyici’nun söylediklerine bakarsak yayınevi de tepki çektiğinin farkında. Umarım okuyucularına dürüst davranmayı öğrenmişlerdir diyesim geliyor ama güvenemiyorum Arkadaşlara. Hele şu Oathbringer çıksın da bakalım…
Bu arada Brandon Sanderson fuara gelirse cidden yılın olayı olur yav! :wink:

Yalnız fena eğlenirdik bence @Agape. Nedense aklıma fuar alanı önünde mangal yakıp Sanderson kitaplarını tartıştığımız bir sahne geldi. :joy: :joy: :joy:

9 Beğeni

Yok yok pişmaniye ile olmaz bu iş Maraş biberi götürsün aci beyni daha iyi açar.

2 Beğeni

Ortaya bir bomba bırakayım .Sissoylu ve Fırtına Işığı arşivi kitaplarının, küçük boy kitapları çıktıktan sonra , elinde büyük boy kitap olan okuyucular , isterlerse değişim yapabilecekmiş. Değişim ücretsiz mi olsun yoksa , cüz’i bir meblağ talep edelim mi diye konuşuyorlarmış . Daha net bir karara varmamışlar .

5 Beğeni

Ben küçükleri görmeden bi karar veremiycem. Elimizde ki büyükler bence gayet haşmetli ve kaliteli. Kalitede bi değişim yoksa bununla alırlardı gönlümü benim. Gerçi şimdiki görüntü çok hoşuma gittiği için veresim de gelmez ama olsundu.

2 Beğeni

Yav ne olur yapmayın, Akılçelen Brandon’ı filan getirmesin… Düşünsenize başımıza gelecekleri…
Olay örgüsü:
1- Brandon uçaktan iner, yüksek organizasyon becerilerine! sahip olduğunu bildiğimiz Akılçelen, sevgili Brandon’ı havaalanında veya yolda kaybeder.
2- Garibim Brandon, yeni havaalanından fuar alanına gelicem diye yollarda helak olur, pare der, hoid der, dediği de anlaşılmaz bir de mahkeme köşelerinde sürünür.
3- Müşteri iletişiminde yine yüksek iletişim becerilerine! sahip olduğunu bildiğimiz Akılçelen bu konuyu aylarca sümen altı eder, kimseye bir açıklama yapmaz.
4- Yüzlerce okuyucu geceden kampa girer kapılarda yatar Brandon’ı bekleriz, sonra Akılçelen sahte bir Brandon’ı (boyutu küçültülmüş ve kalitesi düşürülmüş) karşımıza çıkarır.
5- Trump denen sarı bela, Brandon’ı iade edin diye ekonomik yaptırım filan başlatır.

Aman aman boşverin gelmesin Brandon, orijinal dilinde olsada okuduğumuz bir adam var, en azından düzenli yazıyor (sakalın tutuşsun Pat) onu da buralarda helak etmeyelim.

10 Beğeni

Ağır saçmalamışsın…

2 Beğeni

Saçmalamak?
Espriyi anlamak, anlamamak?
“ağır” bir yanıt verirdim ama neyse.

1 Beğeni

@zaidext bu konu çok uzadı, aynı espriler defalarca yapıldı artık kabak tadı verdiği doğrudur.

@Buyici Ağır girmişsin sen de hocam biraz daha yumuşak bir iniş yapamaz mıydık :slight_smile:

4 Beğeni

Yeni uyanıp, daha uyku sersemi olmama rağmen güldüm çok… :joy: 4.sü en iyisi…

1 Beğeni

Sissoylu 3.kitabı küçültüldü mü acaba

Sissoylu serisinin 6 kitabını geçen hafta aldım. Hepsi de büyük boydu. Yani 16,5*24.

Evet malesef, bende sipariş verdikten sonra dikkat ettim ve kitapyurduna bu ölçunun dogru olup olmadigini sordum.Onayladilar.Bende siparisi iptal edip ilknokta dan aldim

Hangi siteden aldın ve 3.kitap kaçıncı baskı

İdefix ve son baskı. Kitapyurdu’ndan aldığınızda da bu kitabı gönderecekler; sonuçta her siteye özel bir baskı yapmıyorlar. Yanlış yazmışlardır boy kısmını.

1 Beğeni

Kusura bakma. Özür dilerim. Herkesin kafası karışık. :slight_smile: Ama yinede her zaman her durum için pozitif olmaya çalışıyorum. Böyle güzel bir haberin olasılığı bile beni çok mutlu etmişken. Yaptığın yorumun esprisini pek anlayamadım. Tekrar kusura bakma.

5 Beğeni

Arkadaşlar ben konuya çok hakim değilim, şimdi bütün Sanderson kitapları boyut değişikliğine gitti mi? Yoksa henüz hepsinin boyu değişmedi mi? Eğer değişmediyse değişeceği tarih belli mi? Uh çok soru sormuşum :smiley: :smiley:

Şu anda Lejyon 3 ve Parlayan Sözler küçültüldü sadece. Kralların Yolu da yakında küçültülmüş olarak çıkacak. Sissoylularda sadece sırt kısmındaki numaralar yerine küçük resimler konuldu, herhangi bir küçültme operasyonuna girişilmedi.

1 Beğeni