Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

(Erdem Atik) #1490

Öyle yapayım o zaman :disappointed_relieved:

(Mertcan Kurnaz) #1491

Olan bize oldu zaten. Boş ver sen de bulaşma küçük çıkana kadar.

( tansel) #1492

Sissoylu 7. kitabın çok yüksek ihtimalle küçük boy ve değişik kapakla geleceğini biliyoruz da, önceki altı kitabın tümü tükenip de tekrardan boyut değişimi ve editöryel süreci geçirip yeniden piyasaya çıkmaları bir 5 seneyi bulur bence. Full set küçük için çok bekletirler, hem yeni girecekler her kitabın küçüğünü bulamayacaklar, hem biz tekrar büyük kitap göremeyeceğiz. Akılçelen hem olan müşterisini hem de potansiyel müşterisini aynı anda küstürmeyi başaracak bu gidişle.

(Erdem Atik) #1493

Cidden Sanderson okumayı çok istiyorum özellikle de Sissoyluyu, fakat bu boyut olayı hiç olmadı

(Mehmet Turan) #1494

Abi Brandon Sanderson gelecek diye hemen yelkenleri suya indirmişsiniz.

Yapmayın etmeyin bu kadar basit olmamalı.

Brandon Sanderson gelirse affetmem, yayınevinin kapısında yatar duacısı olurum :crazy_face:

( tansel) #1495

Ben almış bulundum Sissoylu’ları zamlar gelmeden önce okuduktan sonra elden çıkarmayı planlıyorum, kâr bile ediyorum şu anki satış fiyatından indirim yapsam dahi(öyle bir zam yapmışlar ki). :joy: 7. kitap geldiğinde küçük de olsa alıp o şekilde devam edeceğim, artık ilk 6 da tükenip yenilendikçe indirimlerle edinip öyle tamamlama planım var, en az zararla bu şekilde çıkılır gibi. Letgo’da falan oldukça uyguna var, yakın fiyatlara al sat yapıp minimum zararla 7. kitaba ulaşabilirsiniz belki, küçüldükçe toplarsınız saklamak isterseniz.

(Buyici) #1496

Neyse sissoylu serisini satacak olan ilk beni bulsun. :wink:

(Burak Kuşcu) #1497

Ben okumadan bütün külliyatını dizen saflardanım. Bir tek elantrisi okudum ama tüm kitapları var. Bakalım ne halt edeceğiz…

(Erdem Atik) #1498

Anladım :+1:t2: Teşekkür ederim :slight_smile:

(Erdal) #1499

Ben muhtemelen küçükleri alsam bile büyükleri elimde tutacağım. Bundan 10 sene sonra bakın bir de böyle baskısı vardı diyeceğim :face_with_hand_over_mouth:

(Cimento) #1500

Ulen Akılçelen rakı muhabbeti gibi büyük küçük muhabbeti yaptırıyorsun bize. :joy:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #1501

Valla Brandon gelse bile umrumda değil yayınevi.

( tansel) #1502

Brandon gelsin de kitap imzalatmaya bir küçük bir büyük, bir eski kapak bir yeni kapak gideriz onun da beyni yanar, birkaç yılda kendine gelir anca yazamaz olur bir şey. Belki akılçelen’in büyük projesi budur. O arada yetişecekler Brandon’a. Büyük oyunu bozalım. :wink:

Resmen hayal ettim.:joy:

(Cankut Değerli) #1504

Valla @Kingebu’nun söylediklerine bakarsak yayınevi de tepki çektiğinin farkında. Umarım okuyucularına dürüst davranmayı öğrenmişlerdir diyesim geliyor ama güvenemiyorum Arkadaşlara. Hele şu Oathbringer çıksın da bakalım…
Bu arada Brandon Sanderson fuara gelirse cidden yılın olayı olur yav! :wink:

Yalnız fena eğlenirdik bence @Agape. Nedense aklıma fuar alanı önünde mangal yakıp Sanderson kitaplarını tartıştığımız bir sahne geldi. :joy: :joy: :joy:

(Carai an Caldazar!) #1505

Yok yok pişmaniye ile olmaz bu iş Maraş biberi götürsün aci beyni daha iyi açar.

(ömer Akdoğan) #1506

Ortaya bir bomba bırakayım .Sissoylu ve Fırtına Işığı arşivi kitaplarının, küçük boy kitapları çıktıktan sonra , elinde büyük boy kitap olan okuyucular , isterlerse değişim yapabilecekmiş. Değişim ücretsiz mi olsun yoksa , cüz’i bir meblağ talep edelim mi diye konuşuyorlarmış . Daha net bir karara varmamışlar .

(Mertcan Kurnaz) #1508

Ben küçükleri görmeden bi karar veremiycem. Elimizde ki büyükler bence gayet haşmetli ve kaliteli. Kalitede bi değişim yoksa bununla alırlardı gönlümü benim. Gerçi şimdiki görüntü çok hoşuma gittiği için veresim de gelmez ama olsundu.

(Opsiyonel münhasır) #1509

Yav ne olur yapmayın, Akılçelen Brandon’ı filan getirmesin… Düşünsenize başımıza gelecekleri…
Olay örgüsü:
1- Brandon uçaktan iner, yüksek organizasyon becerilerine! sahip olduğunu bildiğimiz Akılçelen, sevgili Brandon’ı havaalanında veya yolda kaybeder.
2- Garibim Brandon, yeni havaalanından fuar alanına gelicem diye yollarda helak olur, pare der, hoid der, dediği de anlaşılmaz bir de mahkeme köşelerinde sürünür.
3- Müşteri iletişiminde yine yüksek iletişim becerilerine! sahip olduğunu bildiğimiz Akılçelen bu konuyu aylarca sümen altı eder, kimseye bir açıklama yapmaz.
4- Yüzlerce okuyucu geceden kampa girer kapılarda yatar Brandon’ı bekleriz, sonra Akılçelen sahte bir Brandon’ı (boyutu küçültülmüş ve kalitesi düşürülmüş) karşımıza çıkarır.
5- Trump denen sarı bela, Brandon’ı iade edin diye ekonomik yaptırım filan başlatır.

Aman aman boşverin gelmesin Brandon, orijinal dilinde olsada okuduğumuz bir adam var, en azından düzenli yazıyor (sakalın tutuşsun Pat) onu da buralarda helak etmeyelim.

(Buyici) #1510

Ağır saçmalamışsın…