Akılçelen Kitaplar Soru Hattı

12 Beğeni

Fiyatı çok iyi, kapak eskilere nazaran daha güzel. Yeter bu kadar. :slight_smile:

3 Beğeni

Kılıcı tükürükle yapıştırmışlar sanki cok emanet duruyor.

3 Beğeni

Neden özgün ismiyle basıldı? Neden Yemingetiren diye cevrilmedi? :pleading_face:

5 Beğeni

İsim olayı cesur ve güzel bir karar olmuş bence. Yemingetiren pek güzel gelmiyor kulağa.

Bekleyenlerin gözü aydın.

2 Beğeni

Bir nesil şunun bizim için ne ifade ettiğini asla anlamayacak :slight_smile: Gerçekten çıkıyor mu şimdi yani?

1 Beğeni

19 Agustos olarak tarih düşülmüş. Bayram sonrası satışa açılacak.

1 Beğeni

Allah utandırmasın @Strenergy kardeş. :slight_smile:
@BiblofilYouTube Kralların Yolu kaçıncı sayfadasın. :wink:

1 Beğeni

Site açılmiyor. Cıkarmaktan vazgeçtiler herhalde.
Fiyat ne? Göremiyorum.

1 Beğeni

Siteyi kimse açamıyor galiba. Oathbringer siteyi çökertti. Hahaha 45 küsür önsipariş. Kitapyurdu 65tl.

2 Beğeni

Teşekkürler kingebu. Cok pahali değilmis.

1 Beğeni

Twitter ve instagram da link paylasmistim yogunluktan mi acilmiyor ki site :thinking:

1 Beğeni

Ben ilk paylaştığında girdim sorun yoktu. Ama kitapyurdu da koymuş, fakat şuan tam hazır değil satışa.

2 Beğeni

Ben babil e ne zaman girsem giremiyorum bazen peoblem oluyor.

Sonunda kandırdın. Pazartesi damardan giriyorum fırtınaışığı arşivine… Sissoylu falan az beklesin :smile:

1 Beğeni

İlk iki kitabı satıp seriyi yenilesem mi? diye düşünüyorum ama sonra yeniden boyut degistirirlerse n’apıcaz? Sissoylu ikinci kitap serisi icerisinde sadece bir kitap kalmış acaba çıktığı zaman onu da mundar ederler mi? Aklımda deli sorular…

Ederler. Neye inanip neye güveneceğimizi şasırdik.

3 Beğeni

Şimdi gidip 3. kitaba uygun olsun diye 1. ve 2. kitabın tekrar baskılarında kitap isimlerini orjinal isimleriyle değiştirmesinler. İnsan şüpheleniyor. :grinning:

2 Beğeni

Oathbringer bence Stormblesser gibi olduğu için kaldı. Bana kalırsa ikisi de çevirilebilirdi çünkü dilimizde karşılıkları var. Diğer açıdan global bir baskı gibi duruyor. Bu da hoşuma gitmedi değil.

1 Beğeni

Beni de rahatsız etmedi. Çekindiğim nokta daha sonra ilk 2 kitabın ismini değiştirmeleri. İşleri belli olmaz.