Akira'nın Gerçek Oyuncularla Çekilen Sinema Filmi İçin Çalışmalara Başlandı

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Akira'nın Gerçek Oyuncularla Çekilen Sinema Filmi İçin Çalışmalara Başlandı – Kayıp Rıhtım

image

Yapımcılığını Leonardo DiCaprio’nun üstlendiği, gerçek oyuncularla çekilecek Akira filminin hazırlıkları başladı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Yapımcı da yönetmen de tahmin yapmayı güçleştiriyor.

Ghost in the Shell’in gişedeki başarısızlığından sonra yeni uyarlamaların onay alması zor olur, diyordum; engel olmamış. Tabii bu proje uzun süredir vardı. Ne bileyim, GitS’in akıbeti projeye karşı destekçileri temkinli yaklaştırır, demiştim.

Acaba Alita Battle Angel’ın bu sürece etkisi oldu mu? 1 milyar barajını aşmadı, fakat GitS kadar da yerden yere vurulmadı da.

Neyse… Umarım iyi bir iş ortaya koyarlar.

Güzel şeyler oluyor, devam devam :smiley:

Bir düzeltme; anime ve manga 2060 yılında değil, 2019 yılında geçiyor. Ayrıca animenin yönetmeni Katsuhiro Otomo, aynı zamanda serinin mangakası.

Animeleri ve mangaları japonlar çekmesin mümkünse. Titan faciasından sonra dileğim işin ehli yönetmenler çeksin şu yapımları. En büyük korkum One Pounch Man ve One Piece gibi yapımların saçma şekilde sinemaya aktarılması. Hiç yapmasınlar ondan iyi.

http://www.awakenakira.com/

Birkaç arkadaş Akira anısına bir yıl uğraşarak bunu yapmış. Bırakın filmi de bunlar yapsın.