Albatros Süvarisi'nin Üçüncü Kitabı "Atlas Ulusu" Raflarda

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Albatros Süvarisi'nin Üçüncü Kitabı "Atlas Ulusu" Raflarda – Kayıp Rıhtım

image

Albatros Süvarisi serisi hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Soner Canözer’in kaleme aldığı serinin üçüncü kitabı “Atlas Ulusu” raflarda. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Ben bu elemanın kalemi nasıldır bilmiyorum… Ancak yıllarca Almora dinledim ve senfonilerini beğeniyle dinliyorum. Albümdeki kurgusu müzik açısından çok çok iyiydi. Ancak son albumlerinde hikayeler düştü. Doğrusu okuduysanız fikirlerinizi merak ediyorum

1 Beğeni

Ben de okumadım, birisi varsa öncekileri okumuş olan fikir belirtmesini rica edelim :slight_smile:

İlk kitabının incelemesini @DenaroForbin hazırlamıştı. Aşağıdan ulaşabilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Ben okudum ve oldukça başarılı bulduğmu söyleyebilirim. Tek derdim kitapların yaklaşık yüzer sayfa olması, biraz daha hacimli olmalarını tercih ederdim açıkçası.
Üçüncsünü de sipariş ettik arkadaşımla, bakalım nasıl bir şey.

1 Beğeni

Biri Almora mı dedi?

Lise hayatımın eşlikçisiydi şarkıları. Hala o kadar kaliteli müzik yapan yerli bir grup yok açıkçası.

Başlıkta ki Soner Canözer ismi nerden tanıdık geldi diyordum ben de. Haber sayesinde böyle bir seriden haberdar oldum edineyim en iyisi. Oldukça meraklandım.

1 Beğeni