Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

( tansel) #795

Dostlar gittigidiyor’da pegasus’un mağazasından Temeraire seti almıştın indirimde görünce,

sırtın üst kısmında böyle bir yarıkla geldi, sayfalar da dağılmaya başlamış oradan. Gittigidiyordan yazdım ama bir cevap vermediler, gittigidiyor üzerinden değişim talebi işleri falan nasıl oluyor bilgisi olan var mıdır?

Sayfanın alt kısmında iade politikasına yönelik açıklama vardır.

(Vulcan) #797

İdefix siparişleri kargolanan var mı?

6 gün geçti halen bir gelişme yok.

(Kadir) #798

Benim kargolandı. Birazdan kargo gelecek.

(Vulcan) #799

Hangi kitapları almıştınız?

Benim bu sabah geldi. Kara Prizma ve kurgu dışı kitaplar vardı.

(Erdal) #801

Benimde bugün geldi.

(Kadir) #802

John Scalzi-Sendrom’u aldım.

(Vulcan) #803

Sizin aldığınız kitaplar arasında goblin kral ve destanlar çağı var mıydı?

Ben 2 gün önce Destanlar Çağı’nı almıştım. Faturası kesilmiş yakında kargoya verirler.

(Erdal) #805

Yoktu ben onları daha önce almıştım.

(bu alana reklam verebilirsiniz) #806

Yıllardır alışveriş yaparım. Kitapyurdu’nda kargo firması olarak ilk kez UPS’i işaretledim. Sakın tercih etmeyin arkadaşlar. Adamlar cumartesi sabah kitapyurdundan paketi almışlar, bırakın elime geçmesini daha izmir’e sevk edilmek üzere istanbul’daki şubeye bile giriş yapmamış kargo.

Edit : Evet arkadaşlar kesinlikle UPS tercih etmeyin. Şu an kitapyurdu paketi cumartesi günü verdiğini iddia ediyor. Elimde gönderi kodu olmasına rağmen UPS de kargonun kendilerine henüz teslim edilmediğini söylüyor. Yurtiçi’ne kızardım ama UPS de efsaneymiş.

UPS bir çok kez bana yurtdışından 2 -3 günde sipariş teslim etmişliği var. Yurtiçi hiç kullanmadım ama demek ki Türkiye içine girince "yerli " firma refleksi geliştiriyor UPS. :slight_smile:

(bu alana reklam verebilirsiniz) #808

Evet işin içine Türkiye girince ve insanlara asgari ücretle bütün gün güneşin altında iki kişinin dağıtabileceği kargoyu bir kişiye dağıtmaya zorladıkları zaman bu durumlar oluşuyor sanırım. Sabah saatlerinde hem kitapyurdu’na hem UPS’e kayıt açtırdım ama dönen yok :frowning:

(Vulcan) #809

İdefix ile görüştüm Destanlar Çağı’nın temin edildiğini Goblin Kral’ın beklendiğini söylediler.

(Erdem Atik) #810

Benim kargom cuma kargolandı cumartesi elime geçti :smiley:

Dr veya İdefix alışverişlerimde kargolar hep Yurtiçi ile gelir. Sadece bir kez sorun yaşadım.

Benim de gelmedi. Bu iki kitap benim sepetimde de vardı. Şu an okuyacağım kitaplar olmadığı için pek acelem yok ama bu kadar uzun beklemezdim genelde.

Bu durumda olan var mı? :grin: :grin:

(bu alana reklam verebilirsiniz) #814

3 saat önce verdiği siparişi soran tüketici. :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
Benden fenaları varmış.