Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

İskandinav Mitolojisini Babil’den alan oldu mu?Kaç günde kargoluyorlar?

Eger havale ile almış isen bir güne güncelleniyor. Ama sıkıntı etme paketleme olayı, fatura olayı oldugu zaman hemen güncelleniyor siparişin. Bendede öyleydi. Bide istersem bkm ıygulamasından bak orda daha detaylı gösteriyor

Yok kartla aldım. Tamamdır sağolasın.

1 Beğeni

Ben 3 Ekim de aldım hala kargolamadılar.Kitapyurdu’nu anlıyorum da diğer sitelerde neden böyle gecikmeler oluyor?

1 Beğeni

Aklıma birden şu söz geldi. “Kriz yok,bunlar hep manipülasyon.”

1 Beğeni

Benim kitaplar hepsi bir arada geldi bugün .Yeni almayı düşündüğüm Hasan Ali Yücel klasikleri serisi en uygun Kitapyurdu sitesinde.Ne yapsam diye düşünmeye başladım doğrusu.

Kitapyurdu, siparişimi temin ettiği halde, hâlâ kargoya vermemişler. Dün bunları CİMER’e şikayet edecektim, “tedarik edildi” yazısını görünce vazgeçtim. Yarın da kargoya vermezlerse şikayet edeceğim. Şu yeni otomasyon sistemine geçene kadar da bunlardan sipariş vermeyeceğim.

Kitapyurdu siparişi temin edildikten sonra tek sıkıntı yaşamayan kişi benim galiba. İki ayrı sipariş halindeydi, biri gelmiş diğeri de yolda.

Sizin siparişler de en kısa sürede gelir umarım.

1 Beğeni

Ben de bugün Amatka’yı iptal ederek temin edilen kitapların yollanmasını istedim.
Çok cazip bir indirim yakalamadıkça bir daha kullanmayı da düşünmüyorum. D&R ve İdefix’te bile böyle sıkıntı yaşamadım 24 Eylül’de sipariş vermişim.

Kitapyurdu puanları yüklemiş.

Ben şuan etmiş bulunmaktayım cimer’e şikayet

1 Beğeni

Diğer kitaplar neyse ama Kanını Satan Adam’ı 10’una kadar okumam yalan oldu. 24’ünden beri bekliyorum, defalarca yazdım ama ancak dün sevk edildi. Umarım yarın gelir en azından.

setin içine etmeye devam ediyor kitapyurdu. Serefsizler iptal edin diyorum onu da yapmıyor.

Benim kitabı 1 günde kargoya vermeyecekler sanırım :slight_smile:

Valla benimki şuan geldi. Sıkıntı etme kitapyurdundan daha saglam dır bkm. Kesin bu hafta eline geçer

1 Beğeni

Sabah Kitapyurdu’nu CİMER’e şikayet etmiştim. Şİmdi siparişimin kargoya verildiğine dair mesaj geldi. Ya tesadüf ya da şikayetim işe yaradı. Gerçi şikayetin bu kadar kısa sürede sonuçlanacağını sanmıyorum. Neyse, İskandinav Mitolojisini önlem olsun diye Kidega.com’dan da almıştım. Hangisi sağlam gelirse onu alacağım.

3 gün oldu D&R hala siparişiniz hazırlanıyor diyor. Bakalım kaç gün bekleyceğiz.

1 Beğeni

Kidega’ya iade yapacağım. Sitesine girdim, form gibi bir şeyden bahsetmişler. Link vermişler; giriyorum, ana sayfaya yönlendiriyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum açmıyorlar.

Hesabım’a tıkladıktan sonra “Bize Sorun” diye bir kısım var. Ben daha önce oradan yazdım hasarlı bir kitap için. Herhangi bir kargo firmasıyla gönderebilirsiniz dediler ve 2 günde yeni kitabı gönderdiler. Bahsettiğiniz form orası değilse bir de orayı deneyin.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Pazartesi göndereyim o zaman.