Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

(Ahmet Boyraz) #104

Bekleyen kitaplar da onu gösteriyor sanki. :smiley: İskandinav Mİtolojisi, Elektrikli Düşler ve Ölüm Labirenti.

(Ufuk) #105

Amazon harika ama. Cumartesi sipariş verdim adamlar pazar kargoya verdi :blush:

(Ahmet Boyraz) #106

Bundan sonra amazon. :smiley:

(Hüseyin gök) #107

Aynen benimkide kargolandı amazonda ki ürünüm. Ama amazon kötü yani para iadesini geç yapması

(Hüseyin gök) #108

cümlemize hayırlı olsun, sonunda sevk edilmiş

(Barışcan Bozkurt) #109

24 Eylül’de siparişini verdiğim kitaplar -Kanını Satan Adam da içinde- 15 Ekim Pazartesi günü geldi. Sipariş bekleme olarak rekorumdur. Teşekkürler Kitapyurdu, böyle bir deneyim için.

(Hüseyin gök) #110

Benim gibi saydır Twitter dan, belki yollarlar​:grin::crazy_face:

(Ufuk) #111

https://www.dr.com.tr/Kitap/Kizil-Gogun-Altinda/Edebiyat/Roman/Dunya-Roman/urunno=0001780462001 bu kitap çıktı mı? Alan var mı? Yeni çıkacaktı benim bildiğim D&R tarih vermeden satışa koymuş :slight_smile:

(Hüseyin gök) #112

Alsanda o ön sipariş kitabı hala ve bana nedense wattpad kitaplarını andırdı. Heralde ithaki yayınlarının almayacağım tek kitabı bu

Yanlışlıkla satışa koydular heralde. Kapağında “An incredible story…” diye ingilzice alıntı var :smile:

(Ufuk) #114

Evet benimde o dikkatimi çekti.Kapağı henüz hazır değil demişlerdi zaten.

(Hüseyin gök) #115

O kadar baktım ve tek kapak tasarımı buymuş. :face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting: Keşke ithaki yayınları kendine ait bir kapak hazırlasaymış

( tansel) #116

Şimdi d&r’dan sipariş verince dikkatimi çekti, hepsi express le gönderileceği yazıyor. Yurtiçi kargoyla gönderirlerken çoğunlukla onlardan kaynaklı olsa da benden kaynaklı evde bulamaklarında gidip alacağım yer belliydi, hepsi express’te nasıl oluyor acaba evde falan yokken getirdiklerinde, deneyimlemiş olan var mıdır?

Bu kitapyurdu’nun teslim noktaları varmış. Kargo ücreti ödemiyormuşuz, bu bilgiyi daha da ilginçleştiren şey bir tanesinin arka sokağımda olması. Soru şu: Teslim noktalarını deneyeniniz oldu mu?

(Gülçin Akın) #118

Geçen cuma 16.00’da hepsiburadadan sipariş verdim. Pazartesine bile gelebileceğini sanmıyordum. Cuma 17.30’da hepsiexpresse verildi diye bilgi geldi. Cumartesi sabah aradılar adresteyseniz bugün getirelim diye ve siparişi vereli 24 saat olmadan kitaplar elimdeydi. Bütün şubeleri aynı mıdır, gelmeden ararlar mı bilemiyorum tabii.

(Ufuk) #119

Amazon kargom geldi. Cumartesi sipariş verdim. Pazar kargoya verildi bugün elime ulaştı. Öncelikli gönderi olarak göndermişler. Paketlemeyi pek beğenmedim ama memnun kaldım siparişten.Hem aldıklarım çok uygundu fiyat olarak hemde başka şehir ve haftasonu siparişe göre hızlı geldi

(Umut K.) #120

Son günlerde herkesin kitapları ulaşıyor, herkes sevinçli. Şu D&R ın bir bana mı kastı var arkadaş. 1 hafta önce sipariş verdim, bari içinden bir kitabın faturasını kesin de, bu kitapların geleceğine dair içimizde bir umut olsun. Ama yok, anca sipariş hazırlanıyor. Bu bana ders olmamış gibi bir de %50 İthaki indiriminden bir sürü kitap söyledim. Bilmem kaç sene bekleyeceğim yollarını bu kitapların.
Hadi hayırlısı.

D&R 1 haftayı geçirdi. 9 Ekimde sipariş vermiştim fakat hala sipariş hazırlanıyor olarak duruyor. Bugün yarım saate yakın telefonda müzik dinlettiler ama açan olmadı.

(Y. Ezgi Erdoğan) #123

Ben denedim. Kartal’da ve Kadıköy’de sorunsuz çalışıyorlar. Diğer yerleri bilmiyorum.

(Y. Ezgi Erdoğan) #124

İdefixten aldığım kitaplardan biri şu şekilde geldi:

Yükleniyor…

Çektiğim fotoda hasarı belli olmuyordur belki ama yamuk halde geldi. Ne yapmalıyım??