Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

Bu kez de D&R İskandinav Mitolojisi’ni iptal etmiş habersizce. Bu kitabı okuyamayacak mıyım ya ben?!

Bana ‘pazartesi stoklarmıza girecek’ diye mesaj yolladılar. Siparişiniz Hazırlanıyor aşamasın hala yeni kontrol ettim. Siparişinizi ne zaman verdiniz siz acaba?

D&R 2 haftadır bir kitabı göndermeediği için iptal ettim. İyiki etmişim şans eseri yarı fiyatına temiz 2.el olarak buldum :slightly_smiling_face:

D&R’dan önsipariş verdiğim İthaki Modern kitapları var. İnşallah onları da 15 gün bekletmezler.

İthaki için %50 indirim günü yaptıkları 15 Ekim akşamı sipariş vermiştim. Yolladığım e-postadan sonra “iptal edildi” ibaresini “henüz sevk edilmedi” şeklinde değiştirmişler. Aferin, efendi olun böyle, boşuna küfür yediniz. Ben iptal edene kadar kimse iptal etmesin arkadaş, vizyonsuz olunmamalı bu kadar. Ben ki yaklaşık 3 ay idefix teslimatı beklemiş insanım. :sweat_smile:

5 Beğeni

Brandon Sanderson kitaplarım sıkıntısız geldi. Sipariş iptali falan olmadı :wink:

1 Beğeni

Ben de Pegasus ve İthaki %50 indirimden sipariş vermiştim bir gün arayla düştük bir tuzağa bekliyoruz 1 haftadır.

1 Beğeni

Benim kitaplarım da kargoya verilmiş. Muhtemelen pazartesi elimde olurlar. Ama Parlayan Sözler’i baskısı bittiği gerekçesiyle iptal etmişler.

1 Beğeni

Evet birçok yerde baskısı yok görünüyor.

Babil sitesinden sipariş verdiğim romanlardan bir tanesi bu şekilde çıktı :smile: (Sissoylu 2)

2 Beğeni

Matbağa hatası. Bence hiç uğraşma makas ile kendin düzelt. :wink::wink:

Evet düzelticem artık :slight_smile:

1 Beğeni

Kahramanlarevreni diye bir siteden ucuz bir şey sipariş ettim. Etmez olaydım. Güya aynı gün içinde kargoya verilmesi gereken ürün, dört gün oldu hala verilmedi. Hadi iki günü haftasonu diğer iki güne ne oldu?

Bir de kargo parası ne kadar anlamadım.
7.5 liralık üründen 15 lira kestiler ama kargo ile alakalı bir şey söylenilmedi.

Dandik bir site ve firmaymış. Yarın telefon açıp hakaret edeceğim.

2 Beğeni

Ben de jedbang diye bir siteden sipariş verdim, sipariş kabul edildi ama hangi aşamada olduğuna dair bir açıklama yok, kargoya verirlerse de haberim olmayacak gibi sanki :roll_eyes: Bakalım elime sağ salim ulaşabilecek mi??? :roll_eyes:

D&R dan verilen 10 Ekim ve 15 Ekim tarihli 2 siparişin sonucu;
Sipariş edilen 14 kitaptan 10’u kargoya verildi, 4’ü ise iptal edildi. Keşke siparişlerin yarısını iptal etseydiniz de İskandinav Mitolojisi’ni iptal etmeseydiniz.

2 Beğeni

D&R 15 Ekim de İthaki indirimi ile aldığım kitapların bir kısmı geldi. Zaman Çarkı 3 ve 4 ne geliyor, ne iptal oluyor. Maillere mesajlara cevapta gelmiyor.

Ama o fiyatlara bulamam bir daha ben beklemeye devam :smirk:

1 Beğeni

Ben şikayetvar’a yazdım, bir gün sonra hem 15 ekimde aldığım İthaki kitaplarını kargoya verdiler, hem de D&R müşteri hizmetlerinden durum ile ilgili aradılar.

1 Beğeni

Bende öyle yapıyım o zaman.

Gelir. Sıkıntı çıkmaz. Siteleri eski olduğu için, takip numarası giremiyorlarmış. Siparişi kargoya verdiklerinde, telefonuna takip numarası geliyor.

1 Beğeni

Kargoya vermişler, e-posta geldi :blush:

1 Beğeni

D&R, İskandinav Mitolojisi pazartesi stoklara girecek göndereceğiz dedi hala ses seda yok. :smiley: