Alfa Kitap Soru Hattı

Alfa Yayınları da forumumuzun soru hattında bizlere eşlik etmeye devam ediyor.

Yayınevi yetkilisi: (@alfakitap )

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

19 Beğeni

Hoşgeldiniz! Öncelikle bize sunduğunuz o güzel kitaplar için çok teşekkürler. Kolaylıklar diliyorum işlerinizde.
Benim iki sorum var size. Büyük fikirleri kolayca anlayın serinize yeni kitaplar eklenecek mi, eklenecek ise ne zaman görebileceğiz raflarda?
Bir de uzun süredir Kitapyurdu sitesinde kitaplarınız temin edilemiyor. Bu durum devam edecek mi yoksa tekrar oradan ulaşabilecek miyiz kitaplarınıza?

2 Beğeni

Dikkat ederseniz yayınevi yetkilisi ibaresi yok ve konu yanlış yere açılmış. Sayın @mit veya başka bir yönetici doğrulama yaparsa güzel olur.

Çok sevinmiştim halbuki :tired_face:

1 Beğeni

Benim de en çok soru hattı açmasını istediğim yayınevi Alfa, ama olmayınca olmuyor.
Edit: Bazen de olabiliyormuş.

1 Beğeni

Merhabalar. Soru hattına hoşgeldiniz. İyiki de geldiniz.:slight_smile:

Sorularım biraz fazla. Umarım cevaplarsınız. :smiley:
Arthur Machen’in başka bir kitabını yayınlayacak mısınız? Dahası Arthur Machen gibi korku/gotik türünde eser veren başka klasik yazarları yayınlayacak mısınız?

Jeff Vandermeer’in başka bir kitabını yayınlayacak mısınız? Dahası eşiyle birlikte derlediği The Big Book Science Fiction ve The Weird derlemelerini basma şansınız, düşünceniz, planımız var mıdır ?

Ayrıca Neal Stephenson’ın Barok Üçlemesi’nin ikinci cildi ne zaman çıkar? Dahası yazarın tekil kitaplarından da yayımlamayı düşündükleriniz var mıdır?

Son olarak Tim Powers’ın kitaplarını yayınlamaya devam edecek misiniz?

Merhaba,

Başlık yanlış kategoride açıldığı için kusura bakmayın lütfen. En kısa zamanda detaylar halledilecektir ve sorularınız cevaplanacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

3 Beğeni

Kendi kendilerine gelmişlerdir belki (:

1 Beğeni

Alfa Yayın Grubu tezcanlıymış yahu :slight_smile: Kitap çıkarmadaki hızları foruma da yansımış diyelim. Demek ki sorularımıza da aynı hızda cevap gelecek :rainbow:

Hallettim ben şimdi. Yeni soru hattımız hayırlı olsun.

@alfakitap 'a bir de buradan hoş geldin diyeyim.

2 Beğeni

Duyarlı üyelerimiz :krs: Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

1 Beğeni

O zaman hoşgeldiniz diyorum ve büyük bir sevinç içinde ilk sorumu soruyorum.
H.P. Lovecraft’ın bütün eserlerini, ciltli ve toplu bir şekilde görür müyüz?

2 Beğeni

Merhabalar, öncelikle hoşgeldiniz. Stanislaw Lem basacağınız doğru mudur? Doğruysa hangi eserlerini göreceğiz elinizden merak ediyorum.

2 Beğeni

Mail atmıştım 2 gün önce soru hattı için :joy: acaba önerim mi dikkate alındı? :joy: Forum yönetimi teşekkürler hediyeler beklerim eğer benim mail üzerine açıldıysa, sağlam yazmıştım :joy: Hoşgeldiniz bu arada :slight_smile: @alfakitap

*Eğer mailimle alakası yoksa özelden yazın. Gönderiyi sileyim :joy:

3 Beğeni

Aynen ciltli özel baskı çıkmasını çoğu kişi istiyor umarım 3-4 kitaptan oluşan kaliteli bir basımla okuyucuya sunarlar bütün eserlerini.

2 Beğeni

Hoş geldiniz efenim. Bizi zaman ilerledikçe unutmamanızı ve sorularımızı yanıtsız bırakmamanızı temenni ederim.

Hoşgeldiniz…
ALFA’nın burada olması sevindirici, son 1/2 aydır artık ALFA e-postalara yanıt vermeye de başlamıştı ama burada olmanız daha memnuniyet verici. Tekrar Hoşgeldiniz.

Oh be sonunda istediğim bir yayınevi daha aramıza katıldı. Hoşgeldin @alfakitap. Şuan soruların en büyüğü tedarikteki sıkıntı. Çoğumuzun da merak ettiği soru. İnternet sitelerinin çoğunda 10 gün

1 Beğeni

Gelişinize çok sevindim hoşgeldiniz @alfakitap Mark Twain kitaplarının kapakları birbiriyle uyumlu bir şekilde yenilenerek yeniden çıkacak mı acaba? Almak için sadece bu değişikliği bekliyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz, benim tek bir sorum olacak.

PKD Toplu Öyküler 4. cilt ne zaman çıkacak acaba? Kapak tasarımı vs çoktan hazır mı?

2 Beğeni

Alfa gelmiş Hoşgelmiş :partying_face:

Neal Stephenson’ın tüm basım hakları sizde mi? Şu an çevirisi rezil olduğu için okunamayacak durumda olan Parazit’i (Snow Crash) yeni çeviri ile çıkartma ihtimaliniz var mı? Barok Serisi 2. ve 3. kitapların gelmesi uzun sürer mi?