Alfa Yayınları Jules Verne Anketi

jules%20verne

Merhaba herkese,
Umarım herkesin keyfi yerindedir :slight_smile:

Alfa Yayınları olarak Jules Verne kitaplığımızda bir sonraki adımımız için minik bir anket yapmaya karar verdik. Çoğunuzun bildiği gibi Bütün Öyküler matbaadan çok yakında elimize gelecek, bir sonraki kitabı da siz seçin istedik. Şimdiden herkese teşekkür ederiz, oylarınızı heyecanla bekliyoruz.

• İki Yıl Okul Tatili
  • Yüzen Şehir
  • Ay’a Seyahat

0 oylayanlar

19 Beğeni

Yüzen Şehir çünkü diğerlerine göre daha az biliniyor.

1 Beğeni

Bugüne kadar hiç karşılaşmadığım, okumadığım Yüzen Şehir kitabını seçiyorum.

Bütün öyküler Olağanüstü Yolculukların 20. kitabı olarak mı gelecek?

1 Beğeni

Ne kadar da tatlısınız. :revolving_hearts: Normalde İş Bankası’dan Jules Verne alıyordum ama çok geç çıkartıyorlar, artık sizin serinizi de toplamaya karar verdim. Gönlümü kazandınız. :revolving_hearts:

Ben de İş Bankası’nın çıkardıklarını takip ediyordum ama artık Alfa’ya dönmeyi planlıyorum. :blush:

İlk defa duyduğum için ve diğerlerini yıllar önce okumuş olduğum için Yüzen şehir.

1 Beğeni

Yüzen Şehir dedim ben de. Hoşuma gitti, bu anketlerin devamı gelecek mi?

1 Beğeni

Olağanüstü Yolculuklar Jules Verne kitaplığı Alfa 'dan şu ana kadar çıkan kitapları paylaşayım, karar vermekte zorluk yaşayan arkadaşlar için fikir vermiş olayım.

28 Beğeni

Aya Seyahat dedim ama hangisini yayınlarsanız yine alacağım, çünkü serinin müdavimiyim. Ayrıca kaliteli bir iş çıkardığınız için de sizi kutlarım.

3 Beğeni

Anket için çok teşekkürler @alfakitap . Devamını diğer seriler için de bekliyoruz. Tercihim Yüzen Şehir’den yana.

2 Beğeni

Çok tatlı bir fikir olmuş bu!

Not: Yüzen Şehir kazansın. :relieved:

6 Beğeni

Yüzen şehir diyen herkesin mesajını beğeniyor ve mesajlarına :heart: veriyorum
:grinning:

4 Beğeni

Sen onları satışa çıkarır gelen parayla PKD kitaplarını alır, sonra onları da satışa koyar ve bu döngüyü sürdürürsün :grinning::grinning:

2 Beğeni

Yüzen Şehir. :smiley::smiley: 20 karakter

2 Beğeni

Sanırım ben de Yüzen Şehir diyeceğim. Bunun sebebi de bilinçaltımdan gelen ufak bir ışık… Kayıp bir okyanusun, kayıp bir köşesindeki yalnız deniz fenerinden gelen bir ışık… Acaba zamanında arayıp da bulamadım mı? Hatırlamıyorum ama gönlümden ve muğlak bilincimden geçen o.

3 Beğeni

Sadece ismine bakarak Yüzen Şehir diyorum. Nedense deniz, okyanus vb hikayeleri çekiyor beni.

1 Beğeni

Ben de Yüzen Şehir dedim. Diğerlerini okumuştum. Hoş, bende İthaki serisi var zaten, ve bu üç kitap ta İthaki’de zaten çıkmış kitaplar. Ben İthaki’nin ve İş Bankası’nın basmadıklarına öncelik verilmesini tercih ederim. Ne olur ne olmaz, seri yarım filan kalırsa en azından daha çok tam metin Jules Verne baskısı olsun elimizde.İthaki’nin serisinde yer almayan Kip Kardeşler, Uskurlu Ada, Robensonlar Okulu, Güneye Karşı Kuzey, Serüven Nehri gibi önemli romanlar var. Alfa sayesinde tam bir seriye sahip olursak aynı kitapları iki kere almış olmama hiç acımayacağım…

3 Beğeni

Okuyucunun fikrine bu kadar önem verdiğiniz için sizi tebrik ediyorum :slight_smile:

Bu arada beni kalbimden vurdun ya. Çıldırmama az kaldı. :grimacing: Gidip hepsini al diyor içimdeki diğer benler. :kalp: (Sakin olmam lazım… )

2 Beğeni

Bence diğer senler ile anlaş, :grinning: ben öyle yapıyorum. Gerçi Jules Verne Alfa yayımladıkça aldığım için sorun olmadı ama geç başladığım seriler olunca her ay 1-2 kitabı alarak toplamaya çalışıyorum.

2 Beğeni