Alternatif Kitap Kapakları

Buna çok üzülüyorum gerçekten. Artık özellikle klasik fantastik serileri düzenli olarak basacak bir yayınevi kurulsun da Gedik Savaşları, Ejderha Mızrağı ve Unutulmuş Diyarlar gibi serileri okuyabilelim. Klişe olarak eleştirilmelerine rağmen günümüz fantastik kitaplarının çoğundan daha fazla zevk veriyorlar. İçimdeki kanayan yaradır klasik fantastik eserlerin basılmaması. :pensive:

2 Beğeni

Laika’nın yerini dolduracak bir yayınevi kalmadı. Eskiden biri kapandığında bir başkası doldururdu boşluğu.

2 Beğeni

Gedik savaşlarının çoğu vardı bende 16 yıl kadar önce ama hepsi etrafa dağıldı başka bir çok kitabımla birlikte. :confounded: Özel basımı bırak karton kapaklı bile bulamıyoruz çoğu kitabı.

1 Beğeni

5 Beğeni

8 Beğeni

Bu takip ettiğim bir sayfa.İnsanın ağzını sulandıran baskılar paylaşıyor.

6 Beğeni

Gördüğüm en iyi yerli Dünyalar Savaşı kapağı. Alfa’dan bu tarz bir şey bekliyordum ama onlar şekil içine yazı sığdırmayı seçtiler =(

1 Beğeni

images%20(27) images%20(26) images%20(25) images%20(24) images%20(23) images%20(22) images%20(21) images%20(20) images%20(19)

4 Beğeni

Şuraya bir de “Harry Potter” bırakayım. Belki birisi karanlıkta parlıyordur…

20 Beğeni

Henüz DUNE serisini okumadım ve İthaki’nin diğer iki kitabı çıkarmasını bekliyorum ancak böyle bir baskıyı uygun fiyata görsem hemen alırdım. Yada dolar 2-3 lira olsa.

26 Beğeni

Bunlar gerçekten var mı ya? Tasarımda kalmamıştır umarım

Bilmem, belki vardır belki yoktur. :roll_eyes:

Şunlar da harika. :heart_eyes:

f2f93f0d2d09ba81825a42be066da53d 1bfa0376d8c77235b911c14783b6bfa2

17 Beğeni

Kapaklar ayrı ayraçlar ayrı güzel.

1 Beğeni

Ayraçlar güzelmiş :relieved:

1 Beğeni

Çok hoşuma gittiler ama ben mevcut kapakları daha çok seviyorum. Normalde öyle kapakları sevmem sade kapakları severim ama diskdünya kapakları o kadar kalabalık o kadar dolu o kadar renkli ki içeriğini yansıtıyor.

2 Beğeni

Ben de kesinlikle çok seviyorum. Detay detay bakacak çok şey var ama ben böyle çalışmalara da hayranım. Ne yalan diyeyim bunları da bassalar bunları da alırdım. :heart_eyes: Bayıldım hepsine. :blush:

1 Beğeni

https://www.discworldemporium.com/ 'a girip ara ara bakıyorum ben bu kitaplara. Şuan bu kapaklarla çıkmış 34 kitabın 2435 lira olması beni çok üzüyor.

1 Beğeni

Para birimi değişince böyle oluyor tabii. :sweat_smile: 425 birim filan diyelim de tadımız kaçmasın. :slight_smile:

1 Beğeni

Şuan dolardan çevirdiğimi fark ettim daha çok tadım kaçtı euro imiş birim. Daha çok tadım kaçtı. :sweat_smile: Keşke tüm dünya aynı srandartta para kazansa, bütün dünya buna inansa, birlik olsa. HAYAT BAYRAM OLSA :joy:

2 Beğeni