Amazon, "Paper Girls" Çizgi Romanını Dizi Yapıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/cizgi-roman-manga/amazon-paper-girls-uyarlama/

Amazon, Image Comics’in sevilen çizgi romanı Paper Girls uyarlaması için harekete geçti. Saga ve Y: The Last Man gibi serilerin yazarı Brian K. Vaughan’ın eseri dizi olmaya hazırlanıyor! (DEVAMI…)

1 Like

Paralelevren bu çizgi romanı çok övmüştü,zaten yazarın da kitapları herkes tarafından seviliyor.Tek temennimiz iyi bir yapım çıkarmaları Amazonun.

2 Likes

Haber için elinize sağlık :slight_smile:
Umarım dizi yayınlanmadan dilimizde okuma şansımız olur.Bu zamana kadar da neden Türkçe’ye çevrilmedi hâlâ anlamış değilim.
Serinin akıbeti hakkında belki @mit 'nin bilgisi vardır :pray:

1 Like

Teşekkür ederim. Şahsen çizgi romanı ilk kez bu haberi yazarken tanıdım ve üzerine biraz araştırdım. Okumayı düşünüyorum. Belki @mit biliyor olabilir.

@Husey
Amazon’un izlediğim tek yapımı Top Gear adlı serinin ruhani devamı olan The Grand Tour. Diğer dizileri nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama Grand Tour gerçekten inanılmaz iyiydi benim için. Fakat son sezon seri çok para götürdüğü için biraz kısıntıya giteceklerini okumuştum. Kısaca her firma gibi ceplerini düşünüyorlar ama bunda Grand Tour’un az izlenmesi de etkili olabilir tabii ki. Umarım iyi bir şey yapabilirler. Ben de izlemek isterim. :slight_smile:

1 Like

Maalesef bir bilgim yok.

2 Likes