Amber Heard'ün Aquaman'deki Rolünün Kısaltılma Nedeni "Kimya Uyuşmazlığı"na Bağlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Amber Heard, Aquaman 2 Filminde "Kimya Uyuşmazlığı" Yaşamış

image

Amber Heard, Aquaman 2 filmindeki sahnelerinin değiştirilip kısaltıldığını savunmuştu. Oyuncunun menajeri ise bu adımın yalnızca kimya uyuşmazlığı sebebiyle atıldığını savundu. Johnny Depp – Amber Heard davası görülmeye devam ediyor. Her iki oyuncunun da ciddi derecede etkilendiği süreçte duruşmalar sürüyor. Depp’in Heard’e açtığı iftira davası henüz sonuç vermedi. Ancak davanın gidişatı, oyuncuların yer aldığı projeleri de… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Erkek oyuncu olsa “uygunsuz davranışlardan ötürü kısalttık” diye atlarlardı. İlk filmde kimya uyuştu, ikinci filmi de sorunsuz çektiniz, dava başlayınca kimya sorunu çıktı. :joy:

2 Beğeni

Bu açıklamayı kadının menajeri davanın seyri olumsuz gitmiyor ki, Amber’i o yüzden filmden çıkarmadılar ki demek için yapmış.

1 Beğeni

Haberi okudum da sözüm şirketeydi. DC’nin Ezra Miller’a olan tavrıyla buradaki tavrı bir değil. Ha şu var, DC tamamen ticaret yapıyor. Burada filmden tamamen çıkarılıp çıkarılmayacağını hayranların filme karşı tutumu belirler. DC’de izlenmeme riskine girmez hayran tutumuna göre.

1 Beğeni