AMC, Better Call Saul Finalinden Sonra Yeni Breaking Bad Dizileri Geliştirmek İstiyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/yeni-breaking-bad-dizileri-better-call-saul-final/

image

Yeni Breaking Bad dizileri için hazırlıklar başladı. AMC, final vermeye hazırlanan Better Call Saul sonrası evreni genişletmek için düğmeye bastı. AMC Studios eğlence bölümü başkanı Dan McDermott’a göre Breaking Bad ve Better Call Saul evreninde anlatılacak daha çok hikâye var. İlk olarak 2008’de yayınlanmaya başlayan yapım, reyting anlamında başlarda sönük kalsa da daha sonrasında tarihin… (DEVAMI…)

Söylemin Gilligan’dan çıkmadığına sevindim. İlk diziden kendi isteğiyle ayrılıp her iki seride de tadı damağımızda bırakan Tuco haricinde artık herkesin yolculuğunu tamamladığına ve bu yetenekli adamların yeni hikayeler anlatması gerektiğine inanıyorum. Zaten çoğu da yaşlandı, AMC ekibe gerçekten güveniyorsa bıraksın da bu adamları sıfırdan başka hikayelerde izleyelim.

Bence Michael’ın gençliğini anlatan bir dönem dizisi güzel olabilir. Jonathan Banks’a yakın bir oyunculuk sergileyebilecek bir oyuncu bulunup güzel bir hikâye kurulabilir.