AMC'nin "Vampirle Görüşme" Dizisinden İlk Bakış Fotoğrafları Yayınlandı: İşte Lestat ve Louis

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/interview-with-the-vampire-dizisi-ilk-bakis-gorselleri/

image

Interview with the Vampire dizisi için ilk bakış görselleri paylaşıldı. AMC kanalında yayınlanmaya hazırlanan yeni Vampirle Görüşme uyarlaması uzun zamandır merakla bekleniyordu. Aralık 2021’de hayatını kaybeden Anne Rice tarafından kaleme alınan ve Vampir Günlükleri adlı roman serisinin bir parçası olan Vampirle Görüşme, daha önce ünlü bir sinema filmine de konu olmuştu. Neil Jordan’ın yönettiği 1995… (DEVAMI…)

Cast seçimi kötü. Hiç olmamış. Çok Anne Rice kitabı okudum. Louis’i hiç böyle hayal etmedim.

1 Beğeni

Allah rızası için yaa, bir düşün şu eski güzel şeylerin yakasından. Yahu milletin çocuğu oldu , yeni bebeler eskileri sevmez orjinal yeni şeyler üretin. Ha bire re make dizi… Birde bir şeye benzese… Tiplere gel çay demle. Zenci olmazsa olmazdı zaten… Bir de Louis … Gay’dir net…

Lestat tam hayal ettiğim gibi olmuş. Gerçi saçları biraz daha kabarık olsaymış daha iyi olurmuş. (Kitapta gür saçlı olarak betimleniyor.)

Louis ise politik doğruculuk saçmalığının esiri olmuş gibi gözüküyor. Yahu plantasyon sahibi bir Fransız köle sahibini siyahi seçmek nedir? İroni mi bu?

Louis hem kitapta hem de filmde biromantik bir karakter olarak betimleniyor.

1 Beğeni