American Gods 4. Sezon İptal Edildi: Film Olarak Gelebilir

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/american-gods-4-sezon-iptal/

American Gods 4. sezon, bir önceki sezonun düşük reytingleri ve izlenme oranları nedeniyle iptal edildi. 3. sezonu henüz sonlanan dizi, final yapmadan aramızdan ayrılan yapımlar kervanına katıldı. The Hollywood Reporter’a konuşan Starz yetkilileri, dizinin iptal kararı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “American Gods 4. sezon için geri dönmeyecek. Starz’daki herkes kendini adamış oyuncu kadrosuna, Fremantle’daki… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Kalbim çıtttt :pleading_face::pleading_face::pleading_face::broken_heart::broken_heart::broken_heart:🥲

Üzdüler. (Uzun olması için bazı karakterler. )

Kabak tadı vermeye başlamıştı. Üç sezonda yap bitir fantastik dizini daha işte, ne uzatıyorsun komedi yapımı gibi sezon üstüne sezon.

Son sezon Netflix dizisi gibi olmuştu iyiden iyiye. Bazı epik sahneler dışında -ki bunlar da cidden birkaç taneydi- bir albenisi yoktu, koskoca 3 sezon çekip sonunu getirememek komik oldu. Böyle muazzam konu böyle heba edilebilirdi. Filmi belki bağlayabilir sonunu, gelir umarım.

Kitabı mahvettiler zaten. Uzaktan yakından alakası kalmadı. Mahvetmeselerdi keşke. Özellikle Laura’nın öyküsü o kadar saçma sapandı ki yeminle atlayarak izliyorum.

2 Beğeni

Cin muhabbeti de iyice baymıştı, 3 gün gördüğü adamı 3 sezon araması çookkkkk sıkıcıydı.

1 Beğeni

Kitabı sevmiyorum, Neil Gaiman iyi fikirler bulan kötü bir anlatıcı bayıyor beni, alternatif fantastik olarak benimsenip seviliyor ama çok sıkıcı bir yazar. Diziyi sevdim ben, görsel şölen, kitabı zaten okuduğumdan buna odaklanıyorum. Dizi kitabın kendisini daha iyi yansıtıyor. 3. Sezon finali süperdi. Manipülasyonun babası geliyor. Loki.