Amerikalı Cinayet Romanı Yazarı Kocasını Öldürmekten Tutuklandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/amerikali-cinayet-romani-yazari-kocasini-oldurmekten-tutuklandi/“Kocasını öldüren kadın” romanlarıyla ünlenen 68 yaşındaki Nancy Crampton Brophy, eşini öldürme suçundan tutuklandı. (DEVAMI…)

7 Beğeni

Kadın gerçekten işinin uzmanı çıkmış :slight_smile:

Teyzem bu kitap kapakları da nedir?

https://www.amazon.com/Nancy-Brophy/e/B004XQN72U/ref=sr_ntt_srch_lnk_4?qid=1537092585&sr=8-4

1 Beğeni

Bir de bakıyoruz ki Yu Hua da kanını satıyormuş.

6 Beğeni

Az önce okuduğum Harlan Ellison öyküsünden sonra manidar bir haber oldu;
Nancy Crampton Brophy de bir çeşit yöntemi yaşayan kadın oluyor bu durumda :sweat_smile:
Her şey bir yana, üzücü bir olay tabii, yaza yaza hıncını alamadı demek ki…

2 Beğeni

Cinayetten çok romance kitapları gibi. :slight_smile:

O iş biraz zor işte. Uğursuz sırları varsa da, biz ölümlülerin bi’ gıdımlık huzurunu da kaçırmamak için saklamaktadır, muhtemelen.

1 Beğeni

:smiley: Kitapları ülkemizdeki wattpad kitaplarına benziyor, Mafyanın kızı, üvey kardeşim gibi. Yanlış kardeş (Yanlış hiçbir zaman bu kadar doğru hissettirmedi) diye kitabı var. :smiley:

O zaman ne yapıyoruz? Bundan sonra Wattpad yazarlarını eleştirirken iki kere düşünüyoruz! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

Kesinlikle. Belki wattpad kitaplarının da arasından bu şekilde doğru, gerçek hayatta yaşanan kitaplar çıkabilir. Ayrıca bu tesadüften dolayı öğrenmiş oldum ki, Amerikalılar (Ya da İngilizler bilemiyorum) da bu tür kitapları basıyorlarmış. :smiley:

:smiley: Bundan sonra bu tarz kitaplardaki kaslı erkeklerin baklava sayısına paralel olarak korku katsayım artacak sanırım.

2 Beğeni