Amv-Mmv-Clip vb Paylaşım Konusu

Merhabalar, sevdiğimiz AMV, (anime music video) MMV, (movie music video) şarkı klipleri ve benzeri şeyleri paylaşacak bir başlığımız olsun istedim. Başlık daha uygun bir şey ile değiştirilebilir, benim aklıma bu geldi sadece.

Ben başlayayım: Favorim olmasa da en mükemmel ve hemen hemen herkesin sevdiği kaliteli amv’lerden birisidir.

3 Beğeni

Rubix89’un hesabı telif dolayısıyla kapandığı için yeni videolarını yeni kanalında yayınladı, tabiki eskisi kadar popüler olamadı… Her amvsi 1 milyon izleniyordu eskiden… Şimdiyse izlenme sayısını görünce üzüldüm.
Şunlar benim favorilerim.

Amv 00:48’de başlıyor

Ve son olarak da

4 Beğeni

Zamanında Youtube’ta “Adam Olmak” diye bir türkçe altyazılı Amv vardı. Kaldırılmış olacak ki bulamadım. Çok beğenirim. Biliyorsanız ya da bulursanız paylaşın lütfen.

@Ozgur karışıktı. Gintama, Naruto, Onepiece…

@M3rett0 Gungrave dediniz, beni öldürdünüz. Şimdi gömün beni de cansız bir bedenle tekrar doğayım.

2 Beğeni

Hangi anime hatırlıyor musunuz?

1 Beğeni
3 Beğeni

Şöyle kısacık ama aşırı tatlı şeyler de var :love_you_gesture:t2:

2 Beğeni

En sevdiğim amvdir. Geçişler sesle uyum sahneler her seyi mükemmel ya.

2 Beğeni

Mükemmel anime mükemmel klip. :kalp: Daha geçen ay tekrar bitirdim ama yine izleyesim geldi.

3 Beğeni

Bu AMV ödüllü diyorlarmış tabi ki videonun açıklaması yazıyor. Bu arada senin AMV paylaştığın çok hoş olmuş :slight_smile:. Bu arada hangi anime olduğu açıklamış ama karışık bazı karakterlerin hangi animeden geldiği belli değil.

2 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

En sevdiğim AMV’leri yapan kanal maalesef kapandı. Yanarım yanarım o AMV’leri vakti zamanında oturup yedekleyemediğime yanarım.